Joanna Moro chwyciła za telefon i oprowadziła nas po sypialni. Pokazała też królestwo swojej córeczki [WIDEO]

Joanna Moro – pokój córki

Joanna Moro – pokój córki

Joanna Moro pokazała pokój córeczki. Podczas rozmowy live z naszą reporterką pokazała, jak urządziła królestwo małej Ewy. W trakcie wywiadu doszło do uroczej sytuacji.

31 stycznia Joanna Moro spełniła swoje marzenie o posiadaniu trzeciego dziecka. Tym razem aktorka doczekała się pierwszej córeczki. Ewa od razu zyskała ogromną sympatię internautów. Jej zdjęcia cieszą się sporą popularnością. Komplementom nie ma końca.

Wraz z przyjściem na świat kolejnego dziecka, w sypialni Joanny Moro nastąpiło przemeblowanie. Aktorka z mężem zbudowali kącik dla swojej małej księżniczki. Ewa ma nie tylko wygodne łóżeczko, ale także szafkę, na której aż roi się od ślicznych pamiątek. Na półkach wyeksponowane są dziecięce akcesoria, misie oraz liczne kartki od cioć i wujków, jakie dziewczynka otrzymała zaraz po przyjściu na świat.

Joanna Moro: pokój córki Ewy

Joanna Moro, która niedawno była naszym gościem na live czacie na Instagramie, pokazała nam, jak wygląda pokój jej córeczki. Gwiazda chwyciła za telefon i oprowadziła nas po królestwie Ewy, ostrzegając przy okazji, że „generalnie ma bałagan”.

Wspomnianego rozgardiaszu nie zauważyliśmy. Widzimy za to bardzo stylowe wnętrze. Nie brakuje w nim również maty do ćwiczeń, na której gwiazda dba o sylwetkę w okresie kwarantanny.

To jest nasz wspólny pokoik. Moja sypialnia, która jest dosyć obszerna w związku z tym mam tutaj i przewijak. Generalnie mamy bałagan, wiec uprzedzam. Chciałam zacząć tego liva na tarasie, bo jest tak piękne słońce, że trzeba z niego korzystać jak najwięcej, żeby nam się witamina D wydzielała. Tu jest łóżko, tu mata na której ćwiczę – wymieniała aktorka.

Joanna, jako mama trójki dzieci nie może narzekać na nudę. Podczas rozmowy z naszą reporterką doszło do uroczej sytuacji – malutkiej Ewie zachciało się jeść. Czy aktorka przerwała wywiad? Zobaczcie sami.

Cała rozmowa z Joanną Moro poniżej:


Ozdoby w pokoju córki Joanny Moro

Ozdoby w pokoju córki Joanny Moro

Ozdoby w pokoju córki Joanny Moro

Ozdoby w pokoju córki Joanny Moro

Joanna Moro pokazała pokój córki

Joanna Moro pokazała pokój córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×