Joanna Kulig o trudach łączenia kariery z macierzyństwem: „Miałam poczucie winy” [WIDEO]

Joanna Kulig o macierzyństwie

Joanna Kulig o macierzyństwie

Joanna Kulig o macierzyństwie. Gwiazda w szczerej rozmowie zdradziła nam, jak łączy karierę zawodową z wychowywaniem rocznego syna.

Joanna Kulig 2019 rok może uznać za jeden z najważniejszych w jej życiu. Na aktorkę spadł grad nagród za rolę w filmie Zimna wojna. Gwiazda tak dobrze wcieliła się w swoją bohaterkę, że doczekała się nie tylko uznania widzów na całym świecie, ale też zaproponowano jej role w zagranicznych produkcjach.

Ubiegły rok był dla Joanny szczególny z jeszcze jednego powodu. Kulig urodziła syna. Dokładnie rok temu w amerykańskiej klinice na świat przyszło jej pierwsze dziecko – syn Jan, który jest owocem miłości aktorki i jej męża Macieja Bochniaka – uznanego reżysera i scenarzysty.

Jak Joanna Kulig łączy karierę z macierzyństwem?

Macierzyństwo wywróciło świat Joanny do góry nogami. Dziecko jest dla niej największym priorytetem. Po porodzie aktorka na kilka tygodni wycofała się z życia publicznego, by w spokoju nacieszyć się obecnością syna. Jak obecnie łączy pracę z karierą? O to zapytała gwiazdę kina nasza reporterka.

Kiedyś byłam osobą chaotyczną. Pogodzenie macierzyństwa z pracą zawodową wymaga bardzo dobrej organizacji. Czas jest na wagę złota, ma się go mniej, chce się go wykorzystać dobrze.

Kulig nie ukrywa, że swego czasu miała spore wyrzuty sumienia, że zamiast spędzać czas z dzieckiem, występuje na dużych scenach.

Jak kręciłam The Eddy w Paryżu, to był to dla mnie trudny projekt. Staram się, jak jestem z dzieckiem maksymalnie się koncentrować, żeby być na planie. Było to czasami trudne, bo np. śpiewałam i miałam poczucie winy.

Obecnie Joanna potrafi oddzielić pracę od życia rodzinnego.

Żeby to godzić i być w sobie pogodzonym, to trzeba nauczyć się koncentrować tu i teraz w danym momencie. Jestem w domu – jestem mamą, jestem w pracy – jestem w pracy.

Cała rozmowa z aktorką poniżej.


Joanna Kulig zabrała męża i syna na wiosenny spacer

Joanna Kulig zabrała męża i syna na wiosenny spacer

Joanna Kulig i Maciej Bochniak z synem na spacerze

Joanna Kulig i Maciej Bochniak z synem na spacerze

Joanna Kulig - Złote Globy 2019 after party

Joanna Kulig - Złote Globy 2019 after party

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×