Joanna Krupa jest zmęczona programem „Top Model”? Tylko nam zdradziła, jakie show szykuje. „Mam pomysły na nowe projekty” [WIDEO]

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa od 12 lat występuje w programie Top Model w roli współprowadzącej i jurorki. Gwiazda zdradziła nam, czy po tak długim czasie spędzonym na planie show odczuwa zmęczenie. Okazuje się, że chciałaby spełnić się w nowej roli!

Joanna Krupa od 2010 związana jest z emitowanym przez stację TVN programem Top Model. Występuje w show jako jurorka i współprowadząca od początku jego powstania. Od 12 lat w towarzystwie Kasi SokołowskiejMarcina Tyszki i Dawid Wolińskiego spotyka się na castingach z osobami, które zgłosiły się do show, które bije rekordy popularności w naszym kraju. Ma wtedy okazję poznać uczestników i podjąć decyzję dotyczącą ich udziału w dalszych etapach Top Model.

Joanna nie boi się wyrażać swojego zdania, jednak za każdym razem robi to w sposób taktowny i kulturalny. Wśród uczestników znana jest jako niezwykle wrażliwa, empatyczna osoba, która zawsze służy pomocą i dobrą radą. Przewodnicząca jury Top Model słynie również z pozytywnego nastawienia i doskonałego poczucia humoru. Niektóre z jej zwrotów, takie jak „twoje oczy są hipnotajzing” przeszły już do historii programu.

Czy Joanna Krupa jest zmęczona programem Top Model?

12 lat pracy w jednym miejscu to z pewnością imponujący staż. Po takim czasie wiele osób uległoby wypaleniu zawodowemu, a w ich głowach pojawiłaby się chęć spróbowania czegoś nowego. Czy tak też stało się w przypadku Joanny? Podczas rozmowy z naszą redaktorką zdradziła, czy jest zmęczona programem Top Model. Ma w planach inne zawodowe kroki?

Nie miałam takiej myśli, ale mam pomysły na inne projekty, które też chciałabym spełnić, bo już 12 lat moja osoba wspiera Top Model i uczestników. Kocham robić ten program, ale teraz brakuje mi, aby robić coś dodatkowo. Mam takie dwa programy, które chciałabym zrobić. Myślę, że mają super potencjał. Dalej byłby w nich trend, że pomagamy uczestnikom, ludziom i dawałabym swoje doświadczenie, nie odeszłabym od tej Joanny, którą ludzie znają. Pragnę tego, żeby jeszcze dodatkowo swoje marzenie z tej strony spełnić.

Joanna chciałaby spróbować swoich sił jako producentka:

Jestem głodna, żeby spełnić się jako producentka, robić i widzieć swoje projekty w telewizji, oprócz Top Model. Rozmowy ze stacją zaczęły się na początku roku. Nie było czasu na 110%, aby się angażować, ale teraz, jak już wrócę następnym razem, to będzie to bardziej konkretne. Nieraz się mówi, że się chcę, ale teraz jest taki moment, że chcę i musze i nie poddam się, zanim moje następne marzenie się spełni.

Trzymamy kciuki za Joannę!


Joanna Krupa na konferencji Top Model

Joanna Krupa na konferencji Top Model

Joanna Krupa na konferencji Top Model

Joanna Krupa na konferencji Top Model

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Komentarze

  • karina pisze:

    Ale jakie ona ma doświadczenie? Anja Rubik to jest modelak no ale Krupa to w US jest znana że skandali tylko . No ale na polskie podwórko wystarczy

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×