Szukaj

Joanna Krupa rozgadała się o ciąży jak nigdy! Zdradziła nam, ile przytyła i jakie imiona wybrała dla dziecka! [WIDEO]

Joanna Krupa zdradziła imiona jakie wybrała dla dziecka oraz pochwaliła się, ile przytyła w ciąży. Zobacz, co jeszcze wyznała w rozmowie z naszą reporterką.

Joanna Krupa ciąża, imiona dla dziecka

Joanna Krupa wkrótce zostanie mamą. Gwiazda spodziewa się swojego pierwszego potomka, który przyjdzie na świat tuż przed końcem roku. Obecnie prezenterka przeżywa wiele wspaniałych chwil – jedną z nich jest udział w programie Top Model. Na planie zdjęciowym do jednego z finałowych odcinków, Joanna zachwyciła kreacją, która podkreśliła jej zaokrąglony brzuszek.

Za kulisami nagrania Krupa opowiedziała naszej reporterce co nieco na temat swojej ciąży. Modelka wyjawiła, że przez ostatnie miesiące przybrała na wadze 7,5 kilo:

W ogóle nie zmieniłam diety, jem tak samo jak zawsze. Często jadłam zawsze zdrowo, ale więcej nie jem niż normalnie. Nie mam żadnych ekstra wymagań dietetycznych. Jak weszłam na wagę to jest tak 7,5 kilograma więcej.

Joanna zaznaczyła, że nie będzie ukrywać twarzy swojego dziecka, które otrzyma aż dwa imiona obowiązujące w Polsce, Stanach Zjednoczonych i Meksyku, z którego pochodzi jej mąż:

To jest moje życie. Nie ma czego chować. Po co w ogóle dziecko jest na zdjęciu, jak masz chować mu twarz. Jest to troszkę dziwne dla mnie. To jest część mojej rodziny, to tak jakbym chowała mojego męża czy innych ludzi w mojej rodzinie. Mamy już imiona, dla dziewczynki i chłopaka chcemy pogodzić 3 kraje jakoś. Będą na pewno 2 imiona.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz: Joanna Krupa zdradziła swoje ciążowe zachcianki. Jak bardzo zmieniła się jej dieta?

Zobacz: Ciężarna Joanna Krupa pogrążyła się w żałobie. Gwiazda przekazała tragiczną wiadomość: “Moje serce jest złamane na setki kawałków”

Zobacz: Joanna Krupa dumnie prezentuje ciążowy brzuszek na Instagramie! Jej krągłości są już imponujących rozmiarów


Joanna Krupa – pokaz MMC

Joanna Krupa – pokaz MMC

Joanna Krupa pokazała zdjęcie dziecka z badania USG, widać główkę

Joanna Krupa pokazała zdjęcie dziecka z badania USG, widać główkę

Joanna Krupa - pokazała badanie USG

Joanna Krupa - pokazała badanie USG

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×