Szukaj

Joanna Krupa zdradza kto zrujnował karierę Patryka Grudowicza. Nie kryje złości. “Błagałam, żeby go nie brała” [WIDEO]

Joanna Krupa Patryk Grudowicz

Joanna Krupa obwinia agencję o porażkę Patryka Grudowicza?

Już niebawem rusza kolejna edycja programu Top Model. Kariery uczestników poprzednich edycji idą jak burza, więc nic dziwnego, że show cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem. Jednak nie każdy może poszczycić się sukcesem na miarę Karoliny Pisarek czy Jakoba Kosela. Patryk Grudowicz, który zwyciężył ostatnią edycję programu nie zrobił kariery, jaką wróżyła mu chociażby Joanna Krupa:

 Niestety był ze złą agencją. Agencją, której kierunkiem były modelki, a nie modele. Widocznie nie wiedziała jak go wypromować, co zrobić. I tak na siłę go wzięła, bo ja też w tym czasie błagałam ją, żeby nie brała jego, jak się nie zna na modelach. Ale mam nadzieję, że teraz z nową agencją jeszcze będzie miał tą szansę aby zrobić karierę, bo naprawdę był to jeden z naszych uczestników gdzie ja myślałam, że naprawdę musi wyjechać i zrobić coś większego.

Czy zdaniem Joanny ma on jeszcze szansę na rozwój kariery?

On jest kochany chłopak. Mam nadzieję, że mu pójdzie lepiej. Bo ja całym sercem mu kibicowałam, miałam takie marzenia dla niego i niestety widać, taka jedna osoba, co nie ma tej pasji do kogoś, może zniszczyć taką fajną szansę dla kogoś, ale jeszcze trzymam kciuki, że nie jest za późno.

Jakie jest wasze zdanie? Patryk namiesza jeszcze w świecie modelingu?

Joanna Krupa tuż po ślubie zaszalała z kreacją na ramówce TVN. Tylko co na to mąż?!

Rozzłoszczony nie na żarty ksiądz grzmi w mediach. „Nie można takich rzeczy robić!”. Poszło o ślub Joanny Krupy, ale wcale nie o to, o czym myślicie

Gwiazdy na jesiennej ramówce TVN: Rozenek, Woźniak-Starak, Chylińska, Krupa [DUŻO ZDJĘĆ]


Czy twoim zdaniem Joanna Krupa ma dobry styl?

×