Szukaj

To dopiero HIT! Amerykanie i Brytyjczycy walczą o naszą Joannę Krupę! Chcą ją do popularnego telewizyjnego show!

Joanna Krupa Big Brother Celebrity

Joanna Krupa w Big Brother Celebrity w Wielkiej Brytanii czy USA?

Joanna Krupa posiada wszystkie cechy pozwalające jej kontynuować swoją wielką karierę za oceanem. Jest piękna, ma kolorową osobowość, kochają ją paparazzi, do tego biegle mówi po angielsku. Krupa, która na co dzień mieszka w Hollywood, jest rozchwytywana przez producentów zagranicznych programów, co najlepiej potwierdza ostatnia sytuacja.

Jak udało się nam dowiedzieć, Krupa dostała propozycję występu w aż dwóch zagranicznych shows. O udział Polki walczą producenci słynnego, gwiazdorskiego Big Brother Celebrity w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Brytyjska wersja programu doczekała się już 21. (!) edycji, zaś w amerykańskiej dopiero kompletowana jest obsada do pierwszego sezonu:

Brytyjczycy podbijają stawkę Amerykanom, a Amerykanie Brytyjczykom. Wszyscy pamiętają chociażby reality-show “The Real Housewives of Miami”, w którym Asia grała pierwsze skrzypce. O jej ślubie z Romainem huczało wówczas we wszystkich mediach, a przecież aktualnie Joasia ma nowego partnera, biznesmena z branży filmowej, z którym w tym roku planuje się pobrać – komentuje nasze źródło.

Warto dodać, że Krupa regularnie gości na łamach zagranicznej prasy, wielokrotnie o jej stylizacjach, nawet z polskich imprez, pisały takie portale jak Daily Mail czy People. Joanna swoją rozpoznawalność zbudowała występując w amerykańskiej edycji Tańca z gwiazdami, w którym z amerykańskim aktorem Derekiem Hough zajęła 4. miejsce. Głośno było też o kampaniach Polki dla organizacji PETA broniącej praw zwierząt. Wystarczy przypomnieć chociażby kultowe już zdjęcie nagiej modelki, która między nogami ściska krzyż, zasłaniając nim miejsca intymne.

Wracając jednak do tematu Big Brother Celebrity z ustaleń Jastrząb Post wynika, że Joanna nadal zastanawia się nad złożonymi jej propozycjami. Jeśli zdecyduje się na udział w którejkolwiek wersji programu, pewne jest, że na dłuższy czas zrobi sobie przerwę od polskiego show-biznesu. Przypomnijmy, że jak głoszą “korytarzowe plotki”, TVN szykuje na jesień 2018 kolejną edycję Top Model.

Jak zdecyduje Joanna? Polska czy świat? Za pewne jej decyzję poznamy wkrótce, bowiem zdjęcia do Big Brothera Celebrity w obu krajach ruszają lada dzień.

Joanna Krupa umiera z tęsknoty za swoim przystojniakiem! Wrzuciła do internetu intymny film z nowym partnerem! [WIDEO]

Ślub z tym facetem wstrząśnie światem! Joanna Krupa po raz drugi wychodzi za mąż!

Luksus nie do opisania! Tak mieszka Joanna Krupa w Polsce [DUŻO ZDJĘĆ]


Czy Joanna Krupa jest sexy?

×