Szukaj

Joanna Krupa urodzi syna czy córkę? Jakob Kosel już zna płeć dziecka prowadzącej “Top Model”! [WIDEO]

Joanna Krupa urodzi syna czy córkę? Jakob Kosel zdradził płeć dziecka prowadzącej Top Model. Uczestnik czwartej edycji show TVN-u ma na ten temat ciekawą teorię.
Jakub Kosel o ciąży Joanny Krupy

Wśród uczestników i fanów programu Top Model zapanowała wielka radość w związku z ciążą Joanny Krupy. Modelka, która zyskała gigantyczną popularność dzięki roli gospodyni flagowego show TVN-u, lada dzień urodzi swoje pierwsze dziecko – owoc miłości małżeńskiej z amerykańskim producentem filmowym, Douglasem Nunesem. Radosną nowinę gwiazda przekazała w Dniu Matki, podczas swojej wizyty w Dzień Dobry TVN. Z jej opowieści mogliśmy dowiedzieć się, że noworodek pojawi się na świecie jeszcze w tym roku.

Choć Joanna dumnie prezentuje swoje ciążowe krągłości na zdjęciach, które regularnie publikuje w serwisach społecznościowych, to wciąż nie zdecydowała się na ujawnienie informacji dotyczącej płci dziecka. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda urodzi syna. Takiego zdania jest finalista czwartej edycji Top ModelJakob Kosel, który w rozmowie z naszą reporterką podzielił się ciekawą teorią:

Spotkałem się z Joanną. Powiem wam, że ten brzuszek już taki jest zaokrąglony. Bardzo się cieszę, że ona jest szczęśliwa. Ona czekała na tą ciążę. Jest szczęśliwa, pięknie wygląda. Mówi się, że to córka zabiera urodę matce. Więc chyba będzie syn.

Ciekawe, czy spekulacje Jakoba okażą się trafione.

Zobacz: Joanna Krupa z ciążowym brzuszkiem wyciska siódme poty na siłowni! Wreszcie wyraźnie widać krągłości! [WIDEO]

Zobacz: Sonia Bohosiewicz pokazała zdjęcie zrobione 9 godzin przed porodem! Zadedykowała je Joannie Krupie

Zobacz: Joanna Krupa pokazała goły ciążowy brzuszek! Odważnie zaprezentowała swoje urocze krągłości!


Czy twoim zdaniem Joanna Krupa ma dobry styl?

×