Co z przyjaźnią Joanny Krupy i Edyty Górniak? Modelka zdradziła nam, jakie wiadomości wymieniają. „Nie widziałam jej już trochę”

Joanna Krupa, Edyta Górniak

Joanna Krupa, Edyta Górniak

Joanna Krupa o relacji z Edytą Górniak. Jak obecnie wygląda ich przyjaźń? Czy wciąż utrzymują kontakt? Zobacz, co zdradziła nam prowadząca Top Model.

Edyta Górniak swoje życie związała z podróżowaniem. Gwiazda od najmłodszych lat jest na walizkach. Jako nastolatka opuściła rodzinne Ziębice i zamieszkała w Warszawie. W stolicy pracowała w musicalu Metro. Potem pojechała na Eurowizję do Dublina. Jej potężny wokal zaimponował zagranicznym producentom, którzy zaoferowali jej współpracę nad międzynarodową płytą. W efekcie musiała przeprowadzić się na dłużej do Londynu.

Na liście miejsc, w których Górniak miała swoje domy, są jeszcze Lizbona i Los Angeles. Szczególnie to ostatnie jest bliskie jej sercu. Za oceanem diwa spędziła sporo czasu. Nawiązała przyjaźnie, pojawiała się na wystawnych przyjęciach (m.in. u arabskiej rodziny królewskiej) i zaczęła układać swoje życie na nowo. Znalazła też miłość – zakochał się w niej irlandzki aktor William, który długo nie miał pojęcia, że u swojego boku ma największą polską gwiazdę.

Decyzję o opuszczeniu USA Górniak podjęła, gdy Allanek zaczął dorastać. Syn artystki postanowił służyć ojczyźnie. Gwiazda bez dłuższego namysłu wróciła do Polski, by posłać dziecko do jednej ze szkół wojskowych. Po powrocie do kraju nie zapomniała o przyjaźniach zawartych w Los Angeles. Jedną z osób, z którymi spędzała wiele czasu na miejscu, była Joanna Krupa.

Joanna Krupa o przyjaźni z Edytą Górniak

Z prowadzącą Top Model spotykała się w popularnych restauracjach, chodziła na imprezy, ale najwięcej czasu spędzała w jej domu w Kalifornii. Szczególnie polubiła mamę modelki. Jak dziś wygląda ich kontakt? Czy przyjaźń gwiazd przetrwała próbę czasu i odległość, jaka je dzieli? O tym Joanna opowiedziała reporterce Jastrząb Post, zdradzając, jakie wiadomości wymienia z piosenkarką:

Nie widziałam jej już trochę. Piszemy do siebie raz na jakiś czas, jak jestem w Polsce. Wymieniamy wiadomości w stylu: Co robisz, jak się masz. Ale już chyba jakiś czas się nie widzimy. Ona strasznie kocha moją mamę. Jak mama mieszkała w Los Angeles, to mama gotowała jej polskie dania i jak jej syn przychodził to, co Edytka chciała, to mama gotowała. Ale odkąd wyprowadziła się z powrotem do Polski, jakoś nie miałyśmy czasu się zobaczyć.

W czasie pandemii Górniak zrobiła prezent swoim wielbicielom i otworzyła kanał na YouTube zatytułowany Akademia Przebudzenia. W ten sposób chce wspierać fanów w trudnym czasie, podpowiadając im, jak dbać o własną kondycję psychiczną:

Nie miałam tej opcji, aby z nią medytować. Ale przyznam, że próbowałam kiedyś medytować i moja głowa nie daje mi tego, żeby się wyłączyć i relaksować, a czasami marzyłabym o tym. Czasami naprawdę fajnie się zrelaksować i zluzować.

Cała rozmowa poniżej, a w galerii zdjęcia z czasów, gdy Edyta i Joanna spędzały razem czas w Los Angeles.


Edyta Górniak na kolacji z Joanną Krupą w Los Angeles

Edyta Górniak na kolacji z Joanną Krupą w Los Angeles

Edyta Górniak, Randy Jackson i Joanna Krupa na obiedzie

Edyta Górniak, Randy Jackson i Joanna Krupa na obiedzie

Joanna Krupa z Edytą Górniak w Los Angeles

Joanna Krupa z Edytą Górniak w Los Angeles

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×