Szukaj

Joanna Krupa oceniła szanse Patrycji na karierę. Przy okazji wyżaliła się na Pisarek: „Nie podoba mi się, jak się zachowała”

Joanna Krupa, Patrycja Sobolewska, Karolina Pisarek

Joanna Krupa, Patrycja Sobolewska, Karolina Pisarek

Patrycja Sobolewska dotarła aż do finału 9. edycji programu Top Model. Młoda modelka może zagrozić karierze Karoliny Pisarek? Mamy komentarz Joanny Krupy!

Wielki finał 9. edycji programu Top Model za nami. Wczoraj widzowie wybrali zwycięzcę, którym okazał się Mikołaj Śmieszek. O pierwsze miejsce walczyły także Weronika Kaniewska i Patrycja Sobolewska. Ich przeciwnik był jednak bezkonkurencyjny. Nie oznacza to, że pozostałe finalistki mają zamkniętą drogę do kariery – wręcz przeciwnie. Poprzednie edycje show udowadniają, że nie tylko tryumfatorowi udaje się odnieść sukces w branży.

Top Model: Joanna Krupa o karierze Patrycji Sobolewskiej i konflikcie z Karoliną Pisarek

Patrycja Sobolewska podczas pierwszych castingów miała bardzo mocne wejście. Blondynka o typowo słowiańskiej urodzie z miejsca oczarowała wszystkich jurorów. Zgodnie uznali, że zarówno jej uroda, jak i figura są wręcz zachwycające. 23-latka przeszła przez program jak burza i dotarła aż do ścisłego finału.

Od samego początku Patrycję porównuje się do uczestniczki poprzedniej edycji – Karoliny Pisarek. Wiemy, że modelce nie udało się wygrać Top Model, ale nie przeszkodziło jej to w karierze. Od razu po finale ruszyła na podbój świata mody i jest jedną z najbardziej wziętych twarzy w branży. Patrycję i Karolinę zdecydowanie łączy podobny typ urody. Spokojnie mogłyby przedstawiać się jako siostry.

Joanna Krupa rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, co myśli o przyszłości Patrycji Sobolewskiej w show-biznesie. Czy może być ona jakimś zagrożeniem dla Karoliny Pisarek?

Ja bardzo kibicowałam Pisarek. Nie podoba mi się, jak ona się zachowała, ale dalej jej życzę bardzo dużo szczęścia, dużo sukcesów. Patrycja jest troszkę jej konkurencją. Jest przepiękną dziewczyną, w tym samym typie. Ale zobaczymy. To zależy od klientów, nie ode mnie. Wybraliśmy te osoby, które my myślimy, że są super. Tak samo jak był czas Pisarek.

Joanna wciąż przeżywa sytuację, która miała miejsce z Karoliną. Przypomnijmy, że uczestniczka Top Model trafiła pod skrzydła byłej agentki Krupy. Przed startem 9. edycji programu pojawiły się plotki z planu o tym, że Pisarek rzekomo chce wygryźć główną prowadzącą.

Ja zawsze jej kibicowałam i serce zawsze będzie mi pękać, że sytuacja jest jaka jest, bez powodu z mojej strony.

Cała rozmowa poniżej.


Patrycja Sobolewska - gwiazdy w DDTVN

Patrycja Sobolewska - gwiazdy w DDTVN

Patrycja Sobolewska – półfinał Top Model 9

Patrycja Sobolewska – półfinał Top Model 9

Karolina Pisarek – Powitanie lata z Raffaello 2018

Karolina Pisarek – Powitanie lata z Raffaello 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×