Joanna Krupa wskazuje największych wygranych i przegranych „Top Model”. Dwóch uczestników szczególnie ją rozczarowało

Joanna Krupa o Top Model

Joanna Krupa o Top Model

Joanna Krupa komentuje kariery uczestników Top Model. Kto jej zdaniem w pełni wykorzystał 5 minut popularności, a komu się nie poszczęściło? O to zapytała ją nasza reporterka.

Finał 10. edycji Top Model za nami. W decydującej walce o 100 tysięcy złotych i kontrakt z agencją modeli i modelek stanęły trzy kandydatki. Decyzją widzów wygrała Dominika Wysocka. Otrzymała 4% więcej głosów niż jej rywalka, egzotyczna piękność – Nicole. Trzecie miejsce przypadło Julii.

O tym, czy Dominika wykorzysta popularność, jaką dał jej program, przekonamy się w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Wiadomo jednak, którzy uczestnicy z poprzednich lat ostali się w branży i poczynają sobie w najlepsze. Jubileuszowa edycja to idealny czas na podsumowanie karier bohaterów wszystkich sezonów. Kto okazał się największym wygranym show?

Joanna Krupa wskazała największych wygranych i przegranych Top Model

Joanna Krupa w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, wskazała osoby, które jej zdaniem idealnie wykorzystały 5 minut popularności i dziś odcinają od niej kupony:

Kasia Szklarczyk, Karolina Pisarek, Karolina Gilon, Jakob Kosel, Klaudia El Dursi – co nikt tak naprawdę nie wierzył w nią, ale ja zawsze uważałam, że ona jest przepiękna i miała coś w sobie. Ja myślę, że to nie chodzi o to, że ktoś wygrał program. Ktoś, jeśli coś chce, to umie to wykorzystać. My otwieramy drzwi, te drzwi są otwarte, a co z tym zrobią, to jest to w ich rękach.

Kto jej zdaniem nie do końca wykorzystał swój potencjał? Gwiazda jest rozczarowana szczególnie dwojgiem uczestników ostatniej edycji:

Skupię się na tym sezonie. Ja bardzo kibicowałam Arkowi. Myślę, że nie wykorzystał swojego potencjału. On mógł zrobić wszystko, żeby niesamowicie wychodzić na zdjęciach. Olga też jest taka piękna i myślę, że nie do końca dała to, co może. Mam nadzieję, że przez to, że wypadli, że nie wygrali, to wezmą się za siebie. Mają potencjał i trzymam za nich kciuki.

Cała rozmowa poniżej.


Arkadiusz Pydych - metamorfozy Top Model 10.

Arkadiusz Pydych - metamorfozy Top Model 10.

Olga Król - metamorfozy Top Model 10.

Olga Król - metamorfozy Top Model 10.

Joanna Krupa - Finał Top Model 10

Joanna Krupa - Finał Top Model 10

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×