Joanna Krupa jest fanką disco-polo. Wskazała swoją ulubioną piosenkę: „Lubię i trudno. Jak chcecie hejtować, to I don’t care”

Joanna Krupa o disco-polo

Joanna Krupa lubi muzykę disco-polo. Zdradziła, którą piosenkę słucha najchętniej. Zobacz, co zdradziła naszej reporterce, która sama zaczynała od występów w teledyskach artystów reprezentujących ten nurt.

Joanna Krupa do Stanów Zjednoczonych wyemigrowała, gdy miała 5 lat. Jej rodzice dokładali wszelkich starań, by mimo sporej odległości nie zapomniała o ojczyźnie. Pielęgnowali polskie tradycje i język. Okazuje się, że zaszczepili w niej nawet miłość do disco-polo.

Gwiazda na swoim Instagramie wielokrotnie dała do zrozumienia, że jest fanką tanecznej muzyki, która w Polsce cieszy się mieszaną popularnością. Na jej weselu w Krakowie można było usłyszeć kilka flagowych przebojów, reprezentujących lokalny nurt. Ostatnio pokazywała, jak w Miami bawi się w rytm hitu Jesteś szalona.

Joanna Krupa lubi disco-polo. Jaką piosenkę najbardziej?

Okazuje się, że to nie utwór zespołu Boys jest jej ulubionym. Reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska, która karierę zaczynała od występów w teledyskach disco-polo, zapytała modelkę o jej ulubiony hit. Ta bez dłuższego namysłu wskazała singiel Weekend Ona tańczy dla mnie, choć na jej liście nie brakuje też innych kawałków.

Nie mogę powiedzieć, którą najbardziej lubię Na pewno Ona tańczy dla mnie. Mnie ten utwór przypomina moje dzieciństwo. Moi rodzice, moi znajomi, jak byłam młodsza, słuchali takiej różnej muzyki. Jak rodzina przyjeżdżała czy znajomi. I może dlatego mam takie wspomnienia.

Krupa, gdy ma gorszy czas, chętnie włącza sobie piosenki disco-polo:

To jest taka muzyka, że nawet jak jesteś w złym humorze, czegoś ci się nie chce, słuchasz tej muzyki i nagle masz energię.

Joanna oficjalnie przyznała, że lubi muzykę disco-polo. Nie uważa, że powinna wstydzić się swojego gustu:

Przyznaję się do tego, że lubię i trudno. Jak chcecie komentować, chcecie hejtować mnie to I don’t care. I love you anyway.

Słuchacie disco-polo?

Karolina Motylewska w teledysku disco-poloBaby can you polskiej Angeliny:


Joanna Krupa - Finał Top Model 10

Joanna Krupa - Finał Top Model 10

Asha ma długie włosy

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×