Joanna Krupa komentuje wyniki „Top Model”. Jedna z finalistek nie dostała dobrej recenzji: „W pewnym momencie zachowywała się jak gwiazda”

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa od samego początku jest związana z programem Top Model. Przed naszą kamerą skomentowała finałowy odcinek 10. edycji. Czy wygrała jej faworytka?

Joanna Krupa jest prowadzącą i jurorką Top Model w Polsce. Chyba już nikt nie wyobraża sobie tego programu bez jej udziału. Wczorajszego wieczoru również pojawiła się w finale, by kibicować trzem finalistkom, które walczyły o pierwsze miejsce. Był to pierwszy od 2013 roku finał, w którym spotkały się jedynie kobiety. Wcześniej to panowie wiedli prym.

Wieczór ten obfitował w wiele emocji. Najpierw finalistki razem z uczestnikami poprzednich sezonów wyszli w pokazie mody MMC. Później oceniane były kolejne sesje z ich udziałem. O zwycięstwo walczyły: Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska i Dominika Wysocka. 

Joanna Krupa o Dominice Wysockiej – zwyciężczyni Top Model 10

Rywalizacja do samego końca była bardzo zacięta. Widzowie ostatecznie zdecydowali o tym, że pierwsze miejsce będzie należało do Dominiki Wysockiej. Żaden z jurorów nie ukrywał, że od samego początku miał swojego faworyta. Joanna Krupa w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy zgadza się z werdyktem publiczności. Komu kibicowała? Opowiedziała także o towarzyszącym jej za każdym razem stresie:

Czuję się dobrze. Stres już zszedł. To niby 10. sezon, ale zawsze się stresuję na finale. To jest na żywo, wszystko może się wydarzyć. Jest dużo emocji. Nie wiadomo, kto wygra, i to też jest ekscytujące. Cieszę się, że jest po. Wiemy, kto wygrał i wszystko poszło dobrze. Przyznam się, że to był chyba najtrudniejszy sezon dla wszystkich kandydatów. Tak naprawdę może 6, 7 finalistów powinno być. Na Fashion Week było bardzo ciężko, żeby kogoś wyeliminować. Ale cała trójka, która dostała się do finału naprawdę mogła wygrać. Wszystkie są wygrane i teraz zależy od nich, co z tym zrobią.

Czy jej zdaniem to Nicole powinna wygrać?

Myślałam, że Nicole mogła wygrać. Bo ona jest piękna. Jest naturalna. Jest tak piękna, że się zakochujesz. Ale wszystkie nasze kandydatki coś w sobie miały. Julia była high fashion, Nicole poczuła tą pewność siebie i może dlatego ludzie komentują, że była troszkę zaskoczona, że to nie ona wygrała. Może poczuła, że jest taka piękna, bo tak jej mówiliśmy.

Ciemnoskóra finalistka w trakcie show przeszła wielką przemianę, co miało wpływ na jej nie najlepsze w oczach Krupy zachowanie:

Na początku była skromną dziewczyną i wreszcie w pewnym momencie w programie zachowywała się jak gwiazda. NaFashion Weeku każdy projektant wziął ją do pokazu i może przez to była zaskoczona. Albo to też stres. Ludzie różnie komentują. Dominika jest taka girl next door, ale jest śmieszna, ma seksapil, ma tak naprawdę wszystko.

Czy Joanna żałowała, że w finale nie pojawił się żaden chłopak?

Strasznie kibicowałam Kacprowi. Jak Kacper nauczy się mówić po angielsku i weźmie się za siebie, to będzie jego pasja, to myślę, że jeżeli będzie miał przy sobie kogoś, kto weźmie go w dobrą stronę to na pewno może dużo osiągnąć nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Ma duży potencjał.

Jesteście fanami Top Model?


Joanna Krupa - Finał Top Model 10

Joanna Krupa - Finał Top Model 10

Joanna Krupa - Finał Top Model 10

Joanna Krupa - Finał Top Model 10

Top Model 10 - finał

Komentarze

  • Gośćwfwff pisze:

    Ta Nicole wcale nie jest piękna, wręcz ma groteskową twarz- jej udział kojarzy mi się z udziałem Klaudii El Dursi, której nie dorównuje do pięt pod względem urody. Chyba nie widzieliście pięknych ciemnoskórych kobiet- ta jest taka „mięciutka”, bez rysów twarzy, z okrągłymi, śmiesznymi oczkami- mało kobieca.

  • GośćA pisze:

    Czy ludzie naprawde mysla, ze to oni decyduja oddajac glosy? NAIWNIACY !!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×