Joanna Krupa ocenia metamorfozę Kasi Sokołowskiej: „Każdy ma swój fashion”. Podoba się jej w długich włosach?

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska na finale Top Model pokazała się w długich włosach. Jej metamorfoza zaskoczyła internautów. A co na ten temat ma do powiedzenia Joanna Krupa?

Tym razem to nie Joanna Krupa skradła show podczas finału Top Model. Modelka wystąpiła w spiętych włosach i skromnym kombinezonie. Wyglądała pięknie, ale całą uwagę skupiła na sobie jej koleżanka z jury – Kasia Sokołowska. Reżyserka pokazów zaprezentowała swoje nowe wcielenie. Ku zdziwieniu zgromadzonych w studiu i przed telewizorami, pokazała się w długich włosach.

Przez lata Kasia przyzwyczaiła fanów do krótkiej fryzury, która była nieodłącznym elementem jej wizerunku od początku przygody z Top Model. Gdy do internetu trafiły jej pierwsze zdjęcia w nowym wcieleniu, internauci słali gratulacje, ale też zaczęli dostrzegać w niej podobieństwo do… Ralpha Kamińskiego. Artysta szybko podchwycił temat i zażartował, że został nowym jurorem hitu TVN.

Joanna Krupa komentuje metamorfozę Kasi Sokołowskiej

Przemiana Kasi nie przeszła bez echa także wśród jej przyjaciół z planu. Joanna Krupa, która do Polski przyleciała specjalnie na finał Top Model, wyznała, że to nie pierwszy raz, gdy Sokołowska zaskoczyła ją swoją transformacją. W rozmowie z Jastrząb Post przypomniała, jak pięknie prezentowała się w dniu, w którym nagrywano czołówkę do 10. edycji widowiska. Wtedy ekspertka od mody przefarbowała włosy na blond.

Nagrywaliśmy czołówkę z Kasią, jak ona była blondynką i grała dziewczynę Dawida. Myślę, że to jej się bardzo spodobało. Jak jej się to podoba, to great for her. Każdy ma swój fashion.

Joanna uważa, że Kasia ma świetny gust i zawsze jest nienagannie ubrana. Jak zaznaczyła – każdy juror Top Model trzyma wysoki poziom jeśli chodzi o wygląd:

Każdy ma swój typ. Zawsze pięknie wygląda. Zresztą jak wszyscy w Top Model.

Ciekawe, czy nowy wizerunek Kasi, to kreacja na finał jubileuszowej odsłony Top Model, czy zmiana na dłużej, za którą idzie życiowa rewolucja?


Joanna Krupa - Finał Top Model 10

Joanna Krupa - Finał Top Model 10

Katarzyna Sokołowska - Finał Top Model 10

Katarzyna Sokołowska - Finał Top Model 10

Katarzyna Sokołowska - Finał Top Model 10

Katarzyna Sokołowska - Finał Top Model 10

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×