Joanna Krupa i Michał Piróg komentują odejście Edwarda Miszczaka z TVN-u. „Może dobrze” [WIDEO]

Edward Miszczak

Edward Miszczak

Jakiś czas temu media obiegła informacja o odejściu dyrektora programowego stacji TVN - Edwarda Miszczaka. Decyzję swojego byłego pracodawcy skomentowały gwiazdy Top Model - Joanna Krupa i Michał Piróg.

Na początku czerwca bieżącego roku polskie media obiegła wiadomość o odejściu Edwarda Miszczaka ze stacji TVN. 67-latek pracował w stacji od 1997 roku, awansując już rok później na dyrektora programowego. Był odpowiedzialny za wielki sukces, jaki osiągnął on przez ponad dwie dekady

Decyzja dyrektora odbiła się szerokim echem w serwisach informacyjnych z całego kraju. Odejście Miszczaka dla wielu członków stacji było prawdziwym szokiem. Do sytuacji odniosło się wiele gwiazd TVN-u, w ciepłych słowach żegnając swojego pracodawcę, któremu zawdzięczają zawodowy sukces. Wśród nich znalazły się między innymi: Katarzyna Kolenda-Zaleska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak, czy Marcin Prokop.

Edwarda Miszczaka pożegnała również Joanna Krupa, która ze stacją TVN związana jest od 2010 roku. Modelka została wówczas wybrana na jurorkę i współprowadzącą uwielbianego przez publiczność programu rozrywkowego Top Model. Okazuje się, że to właśnie Miszczak był jedyną osobą, która uwierzyła w jej potencjał i dała szansę na medialną karierę w Polsce.

Po potwierdzeniu przez Edwarda Miszczaka jego decyzji dotyczącej odejścia z TVN-u Joanna Krupa opublikowała archiwalny wywiad z dyrektorem programowym stacji, w którym mówił o niej, jak o prawdziwej profesjonalistce.

Dokładnie 12 lat temu po zrobieniu kariery w USA, był jedyną osobą, która we mnie uwierzyła i dała mi szanse, by zacząć swoją przygodę w Polsce. Od razu zaprosił mnie ,bym była prowadząca Top Model – napisała wówczas na swoim Instagramie

Gwiazdy Top Model o odejściu Edwarda Miszczaka

Joanna Krupa w rozmowie z naszą reporterką postanowiła skomentować odejście Edwarda Miszczaka z TVN-u. Czy pogodziła się już z decyzją swojego mentora?

Myślę, że na każdego przychodzi czas. Ktoś chce sobie zmienić życie, czy potrzebuje jakiejś zmiany. Dla mnie to było słodko-gorzkie, bo wiadomo, Edward zawsze był moim wielkim fanem i od początku pierwszego sezonu walczył o mnie i o to, żebym została w programie. Mam do niego ogromny sentyment i zawsze będę mieć, bo już 12 lat jestem na antenie i to właśnie dzięki niemu, bo we mnie uwierzył i dał mi taki niesamowity program.

Decyzję dyrektora stacji TVN postanowił skomentować również Michał Piróg, jeden ze współprowadzących Top Model. Choreograf dołączył do TVN-u już w 2007 roku, zasiadając w fotelu jurorskim You Can Dance. Jak odniósł się do odejścia Miszczaka?

Życie. Ktoś przychodzi, ktoś odchodzi. Życie. Nic nie może wiecznie trwać. Może dobrze. Zmiany też są dobre. Może 25 lat to za dużo. Ja nie wiem. Nawet nie rozmawiałem z Edwardem czy on chciał, czy nie chciał. Nie wiem. Zmienia się. Ja też jak jest nowy sezon i do mnie dzwonią, to zastanawiam się czy go brać. Biorę, bo nie ma nic lepszego na rynku. Oczywiście żartuję.

Jesteście fanami Top Model?


Edward Miszczak - Gwiazdy Dzień Dobry TVN i Pytania na śniadanie

Edward Miszczak - Gwiazdy Dzień Dobry TVN i Pytania na śniadanie

Edward Miszczak i Anna Cieślak na premierze

Edward Miszczak i Anna Cieślak na premierze

Joanna Krupa na konferencji Top Model

Joanna Krupa na konferencji Top Model

Komentarze

 • Gość hhh pisze:

  Pewnie zastąpią ją i tych trzech pederastów kimś profesjonalnym.

 • Gość pisze:

  To są ludzie jednego, bzdurnego programu o modelingu…Dodatkowo Tyszka i Wolanski.Co to w ogóle jest????

  • Gość pisze:

   To nie jest program o modelingu tylko o wykorzystywaniu naiwnych młodych ludzi do swoich perwersyjnych zabaw przez trzech pederastów i byłej aktorki porno.

 • Gośćmidka pisze:

  IDobrze, ze odszedł., bo stacja tvn się stacza, obrocz kanałów informacyjnych, Reszta to promowanie tych samych vipow jakby świat z nich się składał i różnego pochodzenia dziwnych ludzi ci robienie z nich, królów życia itp,

 • Gość pisze:

  Joanna jest super,Michał zresztą też

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×