Szukaj

Joanna Koroniewska fachowym okiem oceniła Michała Szpaka i Julię Wieniawę. Posypał się grad komplementów: „Totalny, niesamowity fenomen” [WIDEO]

Joanna Koroniewska, Julia Wieniawa, Michał Szpak

Joanna Koroniewska, Julia Wieniawa, Michał Szpak

Joanna Koroniewska bacznie śledziła tegoroczny festiwal w Sopocie od kulis. Gwiazda swoim fachowym okiem oceniła debiutujących w roli konferansjerów Michała Szpaka i Julię Wieniawę. Jak wypadli?

Ostatni weekend maja w Polsacie upłynął pod znakiem sopockiego festiwalu, na którym wystąpiła cała plejada gwiazd. Swoje największe przeboje zaprezentowali topowi artyści, których zapowiadali debiutujący w roli konferansjerów Michał Szpak i Julia Wieniawa. Obecność młodych gwiazd była dodatkową atrakcją dla widzów i świetnym uzupełnieniem dla obecnych od lat na antenie prezenterów.

Joanna Koroniewska w rozmowie z naszą reporterką oceniła, jak młode gwiazdy poradziły sobie na sopockiej scenie w nowej roli. Aktorka nie ukrywa, że jest pod wrażeniem. Najpierw wychwaliła Julię:

Oczywiście, że poradzili sobie. Ja nie pamiętam, kiedy zaczęłam prowadzić koncerty, ale wiem, że to są emocje, to jest sytuacja taka, że ma się przygotowane pełne widełki, a potem trochę freestylowo się prowadzi. Każdy z nich miał też profesjonalnego partnera, współprowadzącego, wtedy zawsze jest łatwiej. Julka Wieniawa jest jakimś totalnym, niesamowitym fenomenem. Ma tyle lat, że mogłaby być moją córką. Przeraża mnie to bardzo. Mało tego, ma taką świadomość, jaką może ja uzyskałam 10 lat temu, uzyskałam po 20 latach pracy. Więc mogę powiedzieć, że czasy się zmieniają. Kobiety się zmieniają. I teraz ta 20-letnia kobieta, jest ukształtowana.

Jeśli chodzi o Michała, Joanna jest zachwycona jego magnetyzującą osobowością i wizerunkiem jaki wypracował przez lata:

Jeżeli chodzi o Michała Szpaka to kocham go miłością czystą, wielką. Był u nas w programie. Zrobił na mnie niesamowite wrażenie. Jest profesjonalistą i jest inny, w tym naszym świecie, który już nie jest taki szary. To jeszcze dodatkowo on wniósł powiew zachodu w nasze życie. Takiego myślenia, którego my jeszcze w Polsce nie mamy, wszystko musi być takie sztampowe. Jak Koroniewska przyjdzie, to powinna się ubrać w sukienkę, jak Michał Szpak przyjdzie, to nie powinien mieć długich włosów, bo jest mężczyzną. Myślę, że to się powoli zmienia. Tak naprawdę, to kompletnie nie o to chodzi, to jest tylko to,co po wierzchu. A najważniejsze jest to, co w środku. Michał jest świetnym profesjonalistą i świetnym piosenkarzem. Jak on zaśpiewał, to buty wszystkim pospadały.

Z pewnością opinia Joanny wywoła uśmiech na twarzach Szpaka, Wieniawy i rzeszy ich fanów.

Zobacz: Michał Szpak chciał zedrzeć strój z dziennikarki! Wpadł w dziki szał na widok jej kosmicznej stylizacji! Wszystko nagrały kamery

Zobacz: Michał Szpak pierwszy raz o swojej relacji z Pawłem! Nikt nie wiedział, że są aż tak blisko! [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak jest zakochany! Pierwszy raz opowiedział o swojej nowej miłości: “To był właśnie ten strzał” [WIDEO]


Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, Koncert Platynowy

Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, Koncert Platynowy

Michał Szpak na Polsat Superhit Festiwal 2019

Michał Szpak na Polsat Superhit Festiwal 2019

Julia Wieniawa – Polsat SuperHit Festiwal 2019

Julia Wieniawa – Polsat SuperHit Festiwal 2019

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×