Szukaj

„To był wielki news”. Joanna Koroniewska dosadnie skomentowała aferę z „targaniem wody dla Dowbora” [WIDEO]

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska o „aferze z targaniem wody”

Joanna Koroniewska już niejednokrotnie udowadniała, że ma do siebie ogromny dystans. Ostatnio stała się bohaterką głośnej „afery” z wodą w roli głównej. Hasło „targa wodę dla Dowbora” stało się prawdziwym hitem w sieci. Jak do tego doszło? Joanna wybrała się na zakupy, robiąc dokładnie to, co każdego dnia robią także wszystkie inne matki i żony. Paparazzi przydybali ją, gdy wychodziła ze sklepu, taszcząc… zgrzewkę wody.

Koroniewska przyznaje, że była w szoku, że z zakupów zrobiono takie zamieszanie:

Ja powiem szczerze, że to był tak wielki news. Rzeczywiście odbił się szerokim echem. Bardzo się cieszę, że targanie wody przez kogokolwiek, jest tak wielkim wydarzeniem dla kogokolwiek.

Koroniewska przyznała jednak, że w całej tej kuriozalnej sytuacji najbardziej nie bawił jej sam nagłówek i reakcja partnera. Bawiły ją komentarze fanów, którzy na Instagramie stawali na wyżynach kreatywności i naprawdę potrafili rozbawić ją do łez. Jak wyjawiła w rozmowie z Jastrząb Post, najchętniej opublikowała by je wszystkie:

Cudne są wasze komentarze, ja na Instagramie mam ich tonę i tak naprawdę chciałabym je opublikować, bo co jeden to lepszy. Więc jak nie macie co robić, to wbijajcie na mój Instagram i poczytajcie sobie komentarze ludzi. Jesteście boscy.

Trzeba przyznać, że Asia ma niesamowitą osobowość i podeszła do całej sprawy na ogromnym luzie.

Joanna Koroniewska wraca do „M jak miłość”?! Tylko u nas oficjalny komentarz gwiazdy. Na te słowa jej fani czekali latami! [WIDEO]

Sensacja! Joanna Koroniewska wróciła na salony i do „M jak miłość”! Zaliczyła urodziny serialu i pokaz mody! Dwie imprezy – dwie kreacje!

Plejada gwiazd na pokazie Paprocki i Brzozowski: Joanna Koroniewska, Karolina Szostak, Kasia Warnke, Paulina Krupińska


Joanna Koroniewska – pokaz Paprocki&Brzozowski wiosna lato 2019

Joanna Koroniewska – pokaz Paprocki&Brzozowski wiosna lato 2019

Joanna Koroniewska – M jak miłość, 18 urodziny

Joanna Koroniewska – M jak miłość, 18 urodziny

Joanna Koroniewska – Paprocki i Brzozowski, wiosna lato 2019

Joanna Koroniewska – Paprocki i Brzozowski, wiosna lato 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×