Nie ma szans na powrót Joanny Koroniewskiej do „M jak miłość”. Wszystko przez warunki na planie, które są nie do zaakceptowania

Joanna Koroniewska o M jak miłość

Joanna Koroniewska o M jak miłość

Joanna Koroniewska, która z sentymentem wspomina pracę na planie M jak miłość, nie widzi dla siebie miejsca w obsadzie serialu. Dlaczego nie chce wrócić? Wszystko przez warunki, które przy obecnym natłoku zajęć są dla niej nie do zaakceptowania.

Joanna Koroniewska zyskała ogólnopolską rozpoznawalność, występując w serialu M jak miłość. Gwiazda przez 13 lat (od 2000 roku) wcielała się w postać Małgosi Mostowiak – najmłodszej córki Lucjana i Barbary. Producenci nie oszczędzali jej bohaterki, która miała romans z wykładowcą, wzięła ślub z gejem, a potem uciekła do Stanów Zjednoczonych, gdzie trafiła do sekty. To właśnie na tym wątku zakończono jej przygodę z produkcją.

Postać Koroniewskiej nie została uśmiercona, a to powoduje, że codziennie jest podpytywana przez fanów o ewentualny powrót. Chociaż gwiazda od lat nie zmienia stanowiska w tej kwestii i konsekwentnie odmawia oferty współpracy, to produkcja nadal po cichu liczy, że jeszcze kiedyś stawi się na planie. Cała ekipa – podobnie jak sama aktorka – ma świetne wspomnienia z okresu współtworzenia telenoweli z udziałem żony Macieja Dowbora.

Dlaczego na razie nie ma szans, by Joanna po latach zawitała do obsady? O to zapytała ją reporterka Jastrząb Post.

Dlaczego Joanna Koroniewska nie chce wrócić do M jak miłość?

Koroniewska nie ukrywa, że nie widzi w swoim grafiku miejsca na zdjęcia do M jak miłość. Wszystko przez dużą ilość obowiązków i łączenie kariery z macierzyństwem. Dorastające córki stawia na pierwszym miejscu, a jak sama zapewnia, warunki pracy na planie hitu TVP wymagają od niej pełnej dyspozycyjności w każdym momencie:

Ja powiem szczerze, że z rozżewnieniem wspominam „M jak Miłość”. Natomiast dostaje codziennie pytania, czy ja tam wrócę. Nie zamierzam wracać do „M jak Miłość”, to jest dla mnie zamknięty rozdział, chociaż znowu – nigdy nie mów nigdy, ale wydaje mi się, że na ten serial przestrzeni już nie mam, też dlatego, że podjęłam decyzję jako mama, bo serial „M jak Miłość” jest serialem, który nagrywa się w ciągu roku przez długi okres, a ja mam dziecko, które jest w szkolnym systemie.

Jak obecnie wygląda grafik Koroniewskiej?

Gdybym ja pozwoliła sobie na powrót do tego serialu, musiałabym te wakacje, które trzymam dla moich dzieciaków, puścić dla serialu. Nie chcę sytuacji, w której dzieci muszą pojechać na pięć obozów, żeby gdzieś je umieścić, tylko chciałabym jednak też być z nimi. A ponieważ moja praca, to jest praca aktorki, gdzie bardzo często wstaję o 5 rano, mam serial, potem działamy coś na Instagramie, a potem lecę do teatru.

Gwiazda pracuje nawet w święta. W Boże Ciało będzie występować w Teatrze Komedia, do którego zaprasza widzów:

Teraz w Boże Ciało zapraszam wszystkich widzów do Teatru Komedia, następnego dnia w Teatrze Capitol,  więc mój system pracy jest tak ciężki i tak dużo go mam, że chce mieć po prostu wakacje dziećmi.

Cała rozmowa poniżej.


Małgosia (Joanna Koroniewska) powinna umrzeć w

Małgosia (Joanna Koroniewska) powinna umrzeć w "M jak miłość"?

Małgosia (Joanna Koroniewska) powinna umrzeć w

Małgosia (Joanna Koroniewska) powinna umrzeć w "M jak miłość"?

Joanna Koroniewska wspomina M jak Miłość

Joanna Koroniewska wspomina M jak Miłość

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×