Joanna Koroniewska do naszej reporterki: „Nie życz mi kolejnego dziecka”! Powód? Każda matka ją zrozumie [WIDEO]

Joanna Koroniewska trzecie dziecko

Joanna Koroniewska trzecie dziecko

Joanna Koroniewska nie ukrywa, że jej życie zaczęło się po 40. Obecnie czuje się spełnioną kobietą, żoną i matką. Czy wkrótce planuje ponownie zajść w ciążę? Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką odniosła się do medialnych spekulacji.

Joanna Koroniewska w tym roku świętowała 41 urodziny. Aktorka nie ukrywa, że jeszcze dekadę temu inaczej wyobrażała sobie życie po 40. Widziała się jako panią domu wychowującą dzieci, tymczasem, to właśnie teraz odkryła w sobie nowe pokłady energii. Żona Macieja Dowbora czerpie pełnymi garściami z tego, co przynosi jej życie, zwłaszcza, że wreszcie, po latach, w pełni zaakceptowała swój wygląd, o czym opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Tyle lat temu skończyłam 18 lat, a właściwie teraz przeżywam swoją drugą młodość. Czuję się w swoim ciele i w swojej skórze coraz lepiej. Ale niestety, licznik pokazuje co innego. Ja się kompletnie z tym nie zgadzam. Myślałam, że po 40. kobieta to już właściwie nic nie robi, tylko siedzi w domu i wychowuje wnuki. A ja mam małe dziecko, więc ja nie wiem, co będzie dalej.

Zobacz: Joanna Koroniewska w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Tylko dla nas gwiazda skomentowała swój udział w show [WIDEO]

Koroniewska podzieliła się także urokami macierzyństwa i posiadania niani:

Ostatnią niespodzianką było to, że musieliśmy w końcu dać niani trochę odpocząć, bo była z nami przez cały weekend, więc tak naprawdę jedyną niespodziankę sprawiła mi moja najmłodsza latorośl, która postanowiła tej nocy nie spać.

Niedawno plotkowało się, że aktorka planuje kolejne dziecko. Ile prawdy jest w medialnych doniesieniach? Okazuje się, że niewiele. Joanna otwarcie przyznała, że na ten moment nie chce mieć więcej dzieci, ponieważ z trudem łączy pracę z macierzyństwem i czasem na własne przyjemności. Posiadanie dwóch małych dziewczynek wiążę się m.in. z regularnym zarywaniem nocy:

U mnie to jest tak, że jak jest niewyspanie i zmęczenie, to jest lepiej w pracy i w ogóle. A jak jest za dużo luzu, to jest gorzej. Więc ja chyba wybieram to moje zmęczenie, bo wszystko inne jakoś wychodzi.

Gdy nasza reporterka przyznała, że doskonale rozumie Koroniewską, ponieważ sama ma dwójkę dzieci, w odpowiedzi usłyszała zabawną ripostę:

Nie życzę ci kolejnego [dziecka] kochana, nie życz też mnie. Ale życzę nawet piątki tym wszystkim, którzy czują się na siłach. Mam przyjaciół z czwórką i czują się świetnie.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Joanna Koroniewska szczerze o pracy na planie “M jak miłość”. Jej słowa mogą niektórych bardzo zaboleć: “Robiłam to wbrew sobie” [WIDEO]

Zobacz: Małgorzata Socha i Joanna Koroniewska zadały szyku we Włoszech! Gwiazdy lansowały kreacje polskich projektantów!

View this post on Instagram

Dzisiaj Dzień Ojca. Ale nie będzie słodko pierdząco. Nie będzie wylewnych tekstów i laurek. Będzie sama PRAWDA. Na dzień ojca postanowiłyśmy przede wszystkim nie gotować. Oczywiście dla dobra Taty. ???????? Ale też dlatego żeby TATUŚ NIE MUSIAŁ PO NAS SPRZĄTAĆ.???????? To się nazywa gest. Same też wyrzuciłyśmy śmieci a właściwie miałyśmy taki plan, ale może nie do końca to wyszło bo rano rzeczony tata, wyrzucając właśnie rzeczone śmieci, musiał nam przypomnieć, że to dzisiaj JEGO dzień.????‍♀️????‍♀️ Ups… Ale wszystkie cztery Kobiety bo jest jeszcze Lunka w domu, byłyśmy cały dzień WYJĄTKOWO jak na nas grzeczne i mało upierdliwe. A to naprawdę duuuża sztuka. Także ten. Laurek, koszulek dedykowanych w tym roku więc nie było i już nie będzie, ale za to jest coś o wiele cenniejszego- święty spokój. A w JEGO wieku to już najważniejsze. I nawet na trening dzisiaj wyjątkowo bez gderania czas się znalazł. Ale nie za długi bo przecież MY WSZYSTKIE bardzo tęsknimy i ogromnie się denerwujemy bo w taką duszną pogodę można się przecież przetrenować, w odpowiedniej nomenklaturze – zajechać. Aha. Miał być też domowy wypiek jakiś, ale dbamy przecież o dietę Supermana w sezonie startowym więc była woda. ???? O smaku wody. Ale jaka pyszna. ????‍♀️ No dobra. Były lody, ale tylko sorbety bo pozostałe przecież tuczą. I jak tu człowiek ma jeść wszystko co się chce, jak się ma męża, który wiecznie (dla sportu oczywiście) dba o linię?!!! To pytanie retoryczne bo prawda jest taka, że niby nie je, ale wystarczy, że któraś z nas się odwróci, to WSZYSTKO z talerza nagle wyparowuje. Nie tylko słodkie. Ale jak się ćwiczy to przecież można prawda?!? I bądź tu człowieku mądry. Swoją drogą miało być miło bo to jego święto. A tu znowu jest jakieś dworowanie. ????‍♀️????‍♀️Ale przysięgam, to normalnie silniejsze ode mnie. Nie mogę się powstrzymać. Dobra. Koniec. Napiszę to w imieniu córek. Bo przecież nie w swoim. Mają najlepszego tatę na świecie. Nie ściemniam. Na maksa im zazdroszczę. I wiem, że taka bezinteresowna miłość rodzica do dziecka to coś najpiękniejszego na całym świecie. Buziaki dla wszystkich Tatusiów. ???? #keepsmiling #dowborybehappy #szczeżuja #ijejfamilia #dzienojca2019 #❤️ #???? #????‍????‍????‍????

A post shared by Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska) on


Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zabrali córki na wypad za miasto

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zabrali córki na wypad za miasto

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zabrali córki na wypad za miasto

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zabrali córki na wypad za miasto

Maciej Dowbor Joanna Koroniewska z dziećmi - Instagram

Maciej Dowbor Joanna Koroniewska z dziećmi - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×