Joanna Jabłczyńska miała zostać bizneswoman! Przed naszą kamerą opowiedziała o swoim pomyśle. Chyba nie o tym myśleli fani [WIDEO]

Joanna Jabłczyńska dementuje plotki na swój temat

Joanna Jabłczyńska dementuje plotki na swój temat

Joanna Jabłczyńska usłyszała plotki na swój temat. W rozmowie z Jastrząb Post odniosła się do nich. Wszystko zdementowała...

Joanna Jabłczyńska przed laty zaczęła karierę jako tancerka. Później została zaangażowana do serialu telewizyjnego Klan, gdzie grała do 2002 roku. Rok później dołączyła do obsady Na Wspólnej. W telenoweli wciela się w rolę Marty Konarskiej (Hoffer). Asia nie ogranicza się do aktorstwa. W dorobku ma kilka studia prawnicze, kilka albumów z muzyką i udział w zawodach triathlonowych.

Jakiś czas temu gwiazda kupiła gospodarstwo wraz ze stodołą. Postanowiła wyremontować ten drugi budynek, czym pochwaliła się w sieci.

Nie zdarza się to zbyt często, ale naprawdę wyjątkowo nie wiem od czego zacząć, tyle pozytywnych emocji i wdzięczności się we mnie kłębi. Zacznę może od tego, że „co się dzieje w stodole Jabłczyńskiej, zostaje w stodole Jabłczyńskiej”, więc nie zobaczycie tu zbyt wielu osób, które wczoraj pysznie bawiły się ze mną w tym miejscu, a bawiły się zacnie. Ten weekend potwierdził tylko, że mam ogromne szczęście do ludzi – napisała o przyjęciu, zorganizowanym w tym miejscu.

Wpis sprowokował lawinę plotek, jakoby Asia zamierzała rozkręcić biznes i organizować w stodole imprezy.

Joanna Jabłczyńska dementuje plotki na swój temat

Reporterka Jastrząb Post poprosiła Jabłczyńską o komentarz w tej sprawie. Aktorka zdementowała plotki. Stodoła będzie służyła tylko jej, przyjaciołom i rodzinie:

To była plotka. Ja rzeczywiście swoją stodołę remontuję, ale na swoje własne potrzeby. Na potrzeby moich przyjaciół i mojej licznej rodziny. U mnie w domu na wsi właściwie zawsze ktoś jest. Wszyscy bardzo lubią tam zostawać na noc, co i mi sprawia ogromną przyjemność.

Asia realizuje swoje własne marzenie:

To było takie moje marzenie od początku, żeby tę stodołę zrobić na takim wypasie. I jak ją pomalutku robię, ale nie planuję komercyjnie jej wykorzystywać. To jest na mój użytek.

Teraz już na pewno fani przestaną spekulować na ten temat.


Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska dla WOŚP

Joanna Jabłczyńska dla WOŚP

Joanna Jabłczyńska - jubileusz Na Wspólnej

Joanna Jabłczyńska - jubileusz Na Wspólnej

Komentarze

  • Gość pisze:

    Jak inni list od fanów stodoła na wypasie brrr szalona masz baterrie do auta tak paluszki aa no to daleko volvo nie zajedziemy ha ha mozna sobie wybrać bogatym d..pe podcierają a biedni muszą sami dzisiaj gardzą nawet 5€ za kable do aku ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×