Szukaj

Joanna Przetakiewicz nagrała własny program i zaprosiła do niego plejadę gwiazd! Byliśmy na planie jej talk-show! [WIDEO]

Jesień będzie należała do Joanny Przetakiewicz! Gwiazda postanowiła stworzyć coś, czego w polskiej telewizji jeszcze nie było. Nagrała pierwszy odcinek swojego talk-show, w którym pojawiła się cała plejada gwiazd! Przeczytajcie o czym będzie Joanna Happy Hour Show

Joanna Przetakiewicz osiągnęła w polskim show-biznesie już chyba wszystko co mogła. Mimo to, nie poddaje się, nie osiada na laurach i postanowiła stworzyć coś, czego w polskiej telewizji jeszcze niw było! Gwiazda nagrała swój własny program, do którego zaprasza znanych gości i w rozmowie z nimi podejmuje bardzo ważne, ale jakże modne tematy.

W premierowym odcinku programu Joanny Przetakiewicz – Joanna Happy Hour Show, gościli m.in Kasia Nosowska, czy Henryka Krzywonos. Panie opowiedziały o swoich związkach, a przede wszystkim o kryzysach jakie w relacjach z ukochanymi musiały pokonać. Szczególnie poruszająca jest rozmowa z tą pierwszą, która o swoim mężu i ślubie z nim dopiero po 17 latach nie powiedziała nigdy tak wiele.

Wzorując się na amerykańskich talk-shows, Asia zaprosiła także gwiazdę, która swoim występem wokalnym uświetniła show. Była nią Ania Karwan, która zaśpiewała przebój ostatnich tygodni, Słucham Cię w radiu co tydzień.

Wisienką na torcie byli ostatni goście. Na krzesełkach w programie Przetakiewicz zasiadła uwielbiana para polskiego show-biznesu, jednak ze względu na obostrzenia TVN Style, nie możemy ujawnić nazwisk duetu.

Warto dodać, że gospodynią nie jest tylko Joanna. Towarzyszy jej partner Rinke Royens, który jak sam przyznał marzył od wielu lat, by taki talk-show powstał w Polsce. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, program już jesienią zagości w jednej ze stacji telewizyjnych. Wstępnie planowanych jest nagranie dwunastu odcinków, które zostaną wyemitowane co tydzień, aż do grudnia.

Znamy największą sensację jesiennej ramówki! Joanna Przetakiewicz dostała własny program! To może być większy hit niż “Top Model”!

Joanna Przetakiewicz pokazała swój luksusowy apartament w Londynie! Projektantka mieszka jak w bajce!

Joanna Przetakiewicz spotkała się z Oprah Winfrey: “Stała czekając na nas”. Jaka jest prywatnie?


Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens - Joanna Happy Hour Show

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens - Joanna Happy Hour Show

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Katarzyna Nosowska - Joanna Happy Hour Show

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Katarzyna Nosowska - Joanna Happy Hour Show

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Ania Karwan - Joanna Happy Hour Show

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Ania Karwan - Joanna Happy Hour Show

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×