„Rok temu byłam w opłakanym stanie”. Joanna Górska o walce z rakiem. Jak czuje się dzisiaj? [WIDEO]

Joanna Górska o walce z rakiem

Joanna Górska o walce z rakiem

Joanna Górska o walce z rakiem

Joanna Górska pokonała raka. O swojej walce z chorobą nowotworową opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Jak czuje się dzisiaj, dokładnie rok po wycięciu guza?

Joanna Górska W 2017 roku zachorowała na raka piersi. Zaczęło się od niewinnego guza, diagnoza lekarzy była jednak brutalna. Dziennikarka przeżyła szok, a jej świat się zawalił. Po wielu miesiącach walki z ciężką chorobą nowotworową Joanna może mówić o wielkim sukcesie – pokonała raka i stała się inspiracją dla tysięcy kobiet, które przechodzą podobną gehennę co ona rok temu.

W rozmowie z naszą reporterką Górska zaznacza, że wsparcie, które otrzymała od swoich bliskich i fanów, było dla niej nieocenione:

W momencie kiedy ja się ujawniłam ze swoją chorobą, otrzymałam bardzo duże wsparcie od widzów, od internautów. To było nieocenione. Wiedziałam, że w tym wszystkim nie jestem sama, ale też poczułam taką ulgę, że nikt nie interesuję się tym, co się ze mną dzieje w organizmie, bo wtedy kiedy prowadzę program to jednak mam na sobie perukę. Jeżeli mam rzęsy, to mam je przyklejone. Było jak było.

Jeszcze rok temu Joanna walczyła o życie, teraz niczym diament błyszczała na Balu Dziennikarzy 2019. Jak zmieniło się jej życie przez ostatni rok?

Jeżeli moja historia była dla kogoś inspiracją, to nadaje sensu mojemu chorowaniu. Ja do tej pory nie wiem dlaczego zachorowałam, robiłam wszystko, aby nie zachorować. Wiodłam bardzo zdrowe życie. Dziś jest rocznica mojego wyjścia ze szpitala po wycięciu guza, więc to też dla mnie jest bardzo ważne. taki sentymentalny dzień. Bo rok temu byłam w zupełnie innej sytuacji, właściwie w opłakanym stanie. Ale jest wszystko okej, jest wszystko w porządku. Mam nadzieję, że mój organizm, moje ciało sobie poradzi. Bo jeszcze mam ciągle problem ze staniem w jednym miejscu, co innego jak chodzę, to jest w porządku. Ale stanie jeszcze sprawia mi trochę trudności. Ale wszystko da się pokonać.

Całą poruszającą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:

Oszałamiające kreacje gwiazd na Balu Dziennikarzy 2019: Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek, Monika Olejnik, Omenaa Mensah [DUŻO ZDJĘĆ]

Odmieniona Joanna Górska pokazała się po wygranej walce z rakiem! To ona była najpiękniejszą niespodzianką jesiennej ramówki Polsatu

Joanna Górska w przejmujących słowach zdradziła jak wyglądała jej walka z rakiem! Jej szczerość ściska za serce! [WIDEO]


Joanna Górska - Bal Dziennikarzy 2019

Joanna Górska - Bal Dziennikarzy 2019

scena z: Monika Olejnik, Joanna Górska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Monika Olejnik, Joanna Górska, fot. Podlewski/AKPA

Joanna Górska motywuje kobiety

Joanna Górska motywuje kobiety

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×