Jessica Mercedes o konflikcie z Maffashion! Po latach zdradziła kulisy. „Zawsze mnie kusiło, żeby powiedzieć prawdę” [WIDEO]

Jessica Mercedes

Jessica Mercedes

Jessica Mercedes i Maffashion to jedne z najbardziej znanych influencerek w świecie show-biznesu. Swego czasu doszło między nimi do konfliktu. Jak obecnie wyglądają ich relacje?

Jessica Mercedes i Maffashion to jedne z czołowych polskich blogerek. Każda z nich zaczynała swoją przygodę w sieci w bardzo młodym wieku. Były nastolatkami, gdy publikowały pierwsze zdjęcia autorskich stylizacji. Ich działalność influencerska z każdym dniem rosła w siłę, a po latach wyrosły na prawdziwe gwiazdy i zrobiły wielką karierę. W pewnym momencie narodziła się między nimi nić przyjaźni. Często pojawiały się na tych samych branżowych imprezach i miały wspólnych znajomych.

W związku z tym, że zajmowały się identyczną tematyką, czyli modą, były do siebie nieustannie porównywane. Z czasem przerodziło się w swego rodzaju rywalizację, którą po części wykreowały tabloidy. Doszło do tego, że młode celebrytki przestały utrzymywać ze sobą kontakt. W zeszłym roku o tym, jakie mają relacje wypowiedziała się Maff:

W pewnym momencie największą konkurencję zrobiły nam media. Wydaje mi się, że bardzo skrzywdziły naszą relację jako koleżanek. Ciężko powiedzieć o przyjaźni, bo nie utrzymujemy ze sobą teraz takiego kontaktu. Porównania siłą rzeczy zaczęły na nas oddziaływać, bo ciągle było dosrywanie jednej kosztem drugiej. To bardzo napędziło obserwatorów Jessiki i moich, którzy też się wykłócali. Był taki okres czasu, że bardzo nas to skrzywdziło. Nawet nie wiem, czy my miałyśmy jakieś pretensje do siebie o cokolwiek – mówiła Julia w podcaście Oświeceni Hedoniści.

Jessica Mercedes o konflikcie z Maffashion

Jessica i Maffashion to jedne z najbardziej znanych twarzy świata młodych influencerów. Nic więc dziwnego, że fani i prasa nieustannie je do siebie porównywali. Niestety przyniosło to negatywny skutek, a dziewczyny uległy publicznej presji, co spowodowało nieoczekiwany konflikt. Nie było jednak między nimi żadnego wybuchu złości – po prostu przestały się do siebie odzywać.

W ostatnim czasie wiele gwiazd weszło ze sobą w konflikty, a te rozgrywają między sobą na forum. Miejscem, w którym chcą udowodnić swoje racje, stał się Instagram. Jessica Mercedes w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, co myśli o takiej formie publicznej przepychanki:

Ja też miałam konflikty z różnymi osobami z branży i zawsze mnie kusiło, żeby coś napisać, powiedzieć prawdę. Poza tym nie ma co oddawać złej energii w świat, trzeba być dobrą osobą. Czasami też mnie w domu z nerwów wszystko szarpie, chce powiedzieć, jak to było, bo to nie było tak, ale zawsze wolę mieć gorszy wizerunek, nie skomentować, bo to jest chyba lepsze, żeby podchodzić do tego z klasą i się z nikim nie przekrzykiwać w sieci.

Odniosła się też do konfliktu z Maffashion:

Jesteśmy w tym 10 lat. Byłyśmy nastolatkami. Nasze konflikty były śmieszne, typu która pierwsza ścięła włosy itd. Jak jestem starsza, to widzę że to była rozdmuchiwane przez portale i myślę, że to była mega beka. Ja z Maff mam bardzo dobry kontakt, ostatnio byłyśmy na wyjeździe z Calzedonią. Tu mogę odwołać się do tego konfliktu, że ja nigdy nic nie powiedziałam na nią źle i ona na mnie chyba też nie.

Jessica dzisiaj śmieje się z nieporozumień, jakie poróżniły ją z Julią:

Nigdy się nie opluwałyśmy w jakiś wywiadach, bo to by było niefajne i to też pozwala, żebyśmy później do siebie wróciły. Miałyśmy swoje dziewczyńskie bitwy, jak każda dziewczyna i potem sobie poczekałyśmy, a czas goi rany. Po wielu latach mówimy – co to w ogóle było, teraz mamy prawdziwe problemy, w porównaniu do tego, co się kiedyś działo. Więc punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i tyle.

To się nazywa klasa!


Jessica Mercedes i Maffashion na pokazie Tomaotomo

Jessica Mercedes i Maffashion na pokazie Tomaotomo

Maffashion i Jessica Mercedes

Maffashion i Jessica Mercedes

Maffashion i Jessica Mercedes

Maffashion i Jessica Mercedes

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×