Szukaj

Jeremi Sikorski o współpracy z Mariną: „Wie, czego chce”. Tylko nam zdradził, co razem szykują [WIDEO]

Jeremi Sikorski o nowej płycie Mariny

Jeremi Sikorski o nowej płycie Mariny

Marina Łuczenko nagrywa nową płytę. Jeremi Sikorski, z którym nagrywa, zdradził nam kilka szczegółów na temat nowego albumu wokalistki. Czym zaskoczy swoich fanów?

Marina obecna jest na scenie od najmłodszych lat. Już jako dziecko występowała przed dużą publicznością w Rosji i na Ukrainie. Potem przyszedł czas na Polskę. Festiwale, koncerty, telewizyjne shows i przeboje takie jak Glam Pop czy Pepper Mint uczyniły z niej jedną z najbardziej popularnych wokalistek nad Wisłą.

Jeremi Sikorski o współpracy z Mariną. Co szykują?

Dotychczas Marina wydała dwie płyty długogrające – Hard Beat i On My Own. Teraz pracuje nad nowym krążkiem. Niedawno na Instagramie pochwaliła się, że nad projektem czuwa jej kolega, bardzo zdolny Jeremi Sikorski. 21-letni artysta w rozmowie z naszą reporterką zdradziła co nieco na temat nowego albumu Łuczenko. Okazuje się, że tym razem zaśpiewa piosenki po polsku.

Pracujemy razem z Mariną już od kilku miesięcy. Marina jest bardzo utalentowaną artystką, jestem ogromnym fanem jej głosu i bardzo się cieszę, że mogę pracować jako songwriter nad jej albumem. Mogę zdradzić, że piszemy piosenki po polsku. Będą to piosenki bardzo emocjonalne i pokazujące Marinę od strony, od której fani jej nie widzieli. Bardzo dobrze mi się z nią współpracuje. Ona jest bardzo otwarta, wie, czego chce i praca z nią to duża inspiracja również dla mnie.

Jeremi zdradził także, że na płycie możemy spodziewać się także kolaboracji z różnymi artystami.

Wiem, że Marina jest bardzo szczęśliwa w miejscu w który jest i jej najnowszy singiel NEWS odniósł ogromny sukces. Wierzę, że ta płyta, którą teraz piszemy odniesie wielki, a może jeszcze większy sukces. Będą też kolaboracje z innymi artystami, ale nie mogę nic zdradzić. Na pewno na przestrzeni miesięcy materiał się pojawi.

Jesteście ciekawi, jakie niespodzianki przygotowała dla fanów Marina?


Jeremi Sikorski - Premiera perfum Sandry Kubickiej

Jeremi Sikorski - Premiera perfum Sandry Kubickiej

Jeremi Sikorski - Local Heroes

Jeremi Sikorski - Local Heroes

Jeremi Sikorski to młody artysta

Jeremi Sikorski to młody artysta

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×