Marcin Prokop z nienawiścią o Jarosławie Kuźniarze… Dziennikarz przekazał na swoim profilu informację na temat kolegi z Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop zatrudnił Jarosława Kuźniara

Marcin Prokop zatrudnił Jarosława Kuźniara

Jarosław Kuźniar dołączył do firmy Marcina Prokopa

Jarosław Kuźniar od kilku miesięcy sprawdza się w nowej zawodowej roli. Po odejściu z kanału TVN 24, dziennikarz rozpoczął przygodę z telewizją śniadaniową. Kuźniar został przyjęty przez widzów programu z mieszanymi opiniami, na szczęście z czasem, większość przekonała się do jego stylu prowadzenia Dzień Dobry TVN. Najważniejsza w pracy i tak pozostaje ocena szefa.

Zobacz: Jarosław Kuźniar w Dzień Dobry TVN spełnił oczekiwania Edwarda Miszczaka?

Okazuje się, że Kuźniar poszerzy swoje zawodowe horyzonty o nowe doświadczenie. Wiemy o tym z Facebooka Marcina Prokopa, który ujawnił na nim z wrodzonym poczuciem humoru, że jego kolega z Dzień Dobry TVN zasili szeregi jego firmy Powerspeech i będzie prowadził szkolenia motywacyjne:

Stało się. Z nienawiścią donoszę, że dziś do ekipy Powerspeech dołączył Jarosław Kuźniar. Nasi pozostali mówcy zareagowali szczerymi wyrazami hejtu.

Pod postem dziennikarz zamieścił zabawny rysunek podsumowujący całą sytuację. Nie wiemy czy Jarosław Kuźniar ma dystans do siebie, ale Marcin Prokop ma go na pewno. Panom życzymy owocnej współpracy.

Marcin Prokop o Jarosławie Kuźniarze na swoim Facebooku

Marcin Prokop o Jarosławie Kuźniarze na swoim Facebooku

Jarosław Kuźniar i Marcin Prokop

Jarosław Kuźniar będzie prowadził szkolenia motywacyjne w firmie Marcina Prokopa


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×