Jarosław Kret opowiedział o nowym związku. Szykuje się do ślubu? Ten komentarz daje do myślenia [WIDEO]

Jarosław Kret

Jarosław Kret

Jarosław Kret wypowiedział się na temat nowego związku. Czy zamierza go zalegalizować i co sprawiło, że wygląda na dużo szczęśliwszego niż rok temu?

Jarosław Kret pierwsze kroki w mediach stawiał w 1992 roku, gdy pracował jako dziennikarz w lokalnych warszawskich gazetach. Dziesięć lat później został prezenterem pogody, od 2020 roku jest też spikerem. Gwiazdor nie tylko spełnia się zawodowo, ale także dobrze układa mu się w życiu prywatnym. Na co dzień może liczyć na wsparcie swojej partnerki Kariny Zuchory, finalistki MasterChefa.

Kret w rozmowie z Twoim imperium zdradził przepis na udany związek. Ujawnił, że w przypadku jego i ukochanej fundamentem, na którym opiera się ta relacja, jest milczenie. Uważa, że im mniej jest ich w mediach, tym lepiej:

Jeśli obie strony wspierają się w realizowaniu swoich aktywności i pasji, to jest to jak najbardziej coś, co buduje związek. Choćby na jakiś czas musiał on pozostać związkiem na odległość. […]. Im mniej nas wszędzie, tym więcej nas dla siebie samych. Zachowujemy nas dla siebie.

Jarosław Kret opowiedział o swoim związku. Planuje ślub?

Jarosław Kret na temat swojego nowego związku wypowiedział się w rozmowie z Jastrząb Post. Zapytany o ślubne plany powiedział, że na razie bierze pod uwagę relacje partnerską:

Co to znaczy zalegalizować? To takie mało nowoczesne podejście. Jeżeli już to związek partnerski.

Dziennikarz przyznał, że to nie nowa miłość, a fakt, że wygrał z chorobą sprawił, że Jarosław wygląda na dużo bardziej szczęśliwego niż jeszcze rok temu:

Ja wyszedłem wreszcie z depresji. Wychorowałem się, wyleczyłem. I dlatego jestem uskrzydlony.

Jarosław Kret o tym, że zmaga się z depresją, ujawnił w jednym wpisie w mediach społecznościowych. Wówczas napisał, że:

Zostałem sam, w zasadzie przez depresję, ale też z depresją.

Choroba była poważna do tego stopnia, że musiał się udać po pomoc do specjalistów. Pokonał ją dzięki intensywnej psychoterapii, w której uczestniczył przez rok. Wówczas poznał także ludzi, którzy pomogli mu poukładać świat na nowo.

 


Jarosław Kret i Karina Zuchora

Jarosław Kret i Karina Zuchora

Przemysław Saleta, Jarosław Kret - VIP Cross 2021

Przemysław Saleta, Jarosław Kret - VIP Cross 2021

Jarosław Kret - konferencja programu Agent gwiazdy 2

Jarosław Kret - konferencja programu Agent gwiazdy 2

Komentarze

  • Gość pisze:

    Moim zdaniem Pan Jarosław kocha tylko siebie. Zabrał syna, żeby „ocieplić” swój wizerunek.

  • Gość pisze:

    Taki lajf czas pokaźe jak minie rok będziemy godac źeby nie była kolejna miniutówka dla fanów wszyscy wracają do domu piszczek donek podolski i polaczek tez wraca do swojego ukochane nr 1 amsterdamu ale powodzenia ha ha i to tyle

  • Ada pisze:

    W końcu ma fajną dziewczynę

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×