Szukaj

TYLKO U NAS! Jarosław Bieniuk wziął udział w biegu charytatywnym. Nie był jednak sam… [ZDJĘCIA]

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska pierwszy raz razem

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska pierwszy raz razem

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska w biegu charytatywnym

Jarosław Bieniuk od dawna wspiera akcje charytatywne. I tym razem znów nie zawiódł. W sobotę Jarosław Bieniuk wziął udział w charytatywnym biegu dla Fundacji Hospicyjnej. Hospicjum to miejsce bardzo bliskie sercu piłkarza. Nigdy nie odmawia, poproszony przez tę fundację o pomoc, jest jej ambasadorem, a dzisiejszy bieg był tylko jednym z wydarzeń charytatywnych, które ją wspierają. W 2016 roku zobaczymy więc piłkarza działającego na rzecz podopiecznych Fundacji Hospicyjnej.

W biegu towarzyszyła mu Martyna Gliwińska. Razem przebiegli 10 km. To pierwszy bieg na tak długim dystansie dla piłkarza, po kontuzji więzadeł krzyżowych, po której musiał poddać się skomplikowanej operacji i długiej rehabilitacji.

Piłkarz nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym. Od kiedy został samotnym ojcem skupia się na wychowaniu dzieci. Dzielnie sobie z tym radzi. Niełatwo jest zajmować się trójką pociech: 5-letniego Jana, 10-letniego Szymona i 14-letnią Oliwii

Zobacz: Jarosław Bieniuk spełnił ostatnią wolę Anny Przybylskiej

Dzisiejszy udział w biegu był kolejnym publicznym pojawieniem się Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej. Towarzyszyła mu między innymi na Gali Charytatywnej Fundacji Gajusz w Łodzi, gdzie Jarek odbierał nagrodę za istotne wsparcie finansowe, przekazane razem z przyjaciółmi, z którymi założył Biznesową Ligę Pomocy, która gromadzi środki na cele charytatywne poprzez organizację wydarzeń sportowych. Z tego wydarzenia nie było jednak wspólnych zdjęć pary.

Wcześniej mogliśmy zobaczyć jedynie zdjęcie, które partnerka piłkarza zamieściła na Instagramie. Para spędzała razem majówkę. Mimo, że fotografia szybko została usunięta z profilu pięknej 25 latki, to i tak zrobiła w sieci spore zamieszanie. Jarosław Bieniuk nie potwierdził ani nie zaprzeczył doniesieniom mediów o tym, że z Martyną łączy go coś więcej niż przyjaźń. Z pewnością jednak powoli stara się wracać do normalnego życia.

Zobacz: Jarosław Bieniuk spędził majówkę z atrakcyjną 25-letnią blondynką. Wiemy, kim jest i co ich łączy? 

Martyna Gliwińska – kto to?

Martyna Gliwińska pochodzi z Gdyni, ma 25 lat i jest absolwentką szkoły baletowej. Studiowała na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego warszawskiej ASP oraz design na uczelni we Florencji.

Tylko u nas możecie zobaczyć zdjęcia piłkarza i Martyny Gliwińskiej biorących udział w tym charytatywnym biegu. Pasują do siebie?

Zobacz: Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska na koncercie! Zdjęcia

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska pierwszy raz razem

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska pierwszy raz razem (fot. Jastrząb Post Exclusive)

Jarosław Bieniuk pierwszy raz publicznie z partnerką

Jarosław Bieniuk pierwszy raz publicznie z partnerką Martyną Gliwińską (fot. Jastrząb Post Exclusive)


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×