Jan Kliment obraził Piotra Mroza po finale „TzG”. Nie na takie przeprosiny liczył aktor. „Jeśli robimy smrodek, to powinniśmy go naprawić”

Piotr Mróz, Jan Kliment

Piotr Mróz, Jan Kliment

Zachowanie Jana Klimenta podczas finału Tańca z Gwiazdami pozostawiło wiele do życzenia. Tancerz użył wulgarnych słów i obraził Piotra Mroza. Czy zdobył się na przeprosiny?

Piotr Mróz jest aktorem. Ma za sobą rolę w telewizyjnych hitach m.in. takich jak: Barwy szczęścia, Ojciec Mateusz czy Przyjaciółki. Występował również w ostatniej edycji programu Taniec z Gwiazdami. On i jego partnerka Hanna Żudziewicz okazali się bezkonkurencyjni. Udało im się wygrać taneczne show i zgarnąć Kryształową Kulę.

W wielkim finale Piotr i Hania walczyli o zwycięstwo z Kajrą i Rafałem Maserakiem. Na publiczności zasiedli wtedy również pozostali uczestnicy i ich trenerzy. Zaraz po ogłoszeniu werdyktu i zakończenia transmisji na żywo w telewizji, Jan Kliment dopuścił się ordynarnego zachowania. Tancerz podszedł do Kajry i w wulgarnych słowach obraził zwycięzców:

Ch*j im w du*ę. No ja pier**le.

Piotr Mróz o zachowaniu Jana Klimenta po finale Tańca z gwiazdami

Jan nie spodziewał się jednak, że wszystko zostało nagrane i na żywo puszczone na Facebooku na profilu Tańca z Gwiazdami. Kliment niemal natychmiast został potępiony przez internautów, zablokował nawet możliwość komentowania jego postów na Instagramie. Po kilku godzinach zdobył się na oszczędne przeprosiny.

Piotr Mróz w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, zdradził, że dotąd nie doczekał się słów skruchy od tancerza za niesmaczne stwierdzenie w czasie finału programu. Przeprosił jedynie jego taneczną partnerkę, którą poprosił, by poinformowała o tym Piotra. Nie na takie przeprosiny liczył aktor.

Nie mam mu tego za złe, bo wspierał swojego przyjaciela. Ale z jego ust w moją stronę przeprosiny nie padły. Gdzieś tam wiem, że mówił do Hani, żeby mnie przeprosiła, ale ja istnieję i mógł znaleźć ze mną kontakt. Nie mam do niego złości, ale miło by było, gdyby słowo „przepraszam” padło może nie w kierunku Hani, tylko też mojej osoby.

Zdaniem Piotra, Kliment powinien go przeprosić osobiście:

To nie jest moje marzenie, aczkolwiek wydaje mi się, że jeżeli robimy taki mały smrodek, to powinniśmy go jakoś naprawić. Nie mam do niego złości, aczkolwiek ja od niego słów przepraszam nie usłyszałem, aczkolwiek wiem, że przepraszał mnie przez Hanię.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Piotr Mróz wygrał Taniec z Gwiazdami 12

Piotr Mróz wygrał Taniec z Gwiazdami 12

Piotr Mróz z dziewczyną Agnieszką

Piotr Mróz z dziewczyną Agnieszką

Jan Kliment i Kajra

Jan Kliment i Kajra

Komentarze

 • Gość Bogda pisze:

  Brzydkie zachowanie Klimenta i wyraźnie widać , że „sodówka” uderzyła mu do głowy choć powodów ku temu – nie ma..Przerośnięte ego tancerza niczym sala do ćwiczeń..brr..

 • Gość pisze:

  Piotr Mróz, jak prawdziwy katolik powinien przebaczyć J. Klimentowi. Kliment swoje emocje i słowa mógł wyrazić inaczej, bez przekleństw. Skoro Mróz deklaruje, że nie zależy mu na przeprosinach, to po co wraca do przebrzmiałej sprawy. Kliment, jeśli tego nie zrobił do tej pory, to zapewne dalej będzie postępował tak samo. Mróz potrzebuje nowej atencji, bo cisza na forach?

 • Gość pisze:

  Aczkolwiek Mróz jest prosty jak rurka od długopisu!!! a ten koleś z Czech to cham

 • Gość pisze:

  Za dużo kasy i prymitywizm wychodzi. Już znudzili się widzim. Produkcja powinna zatrudnić młodych ludzi

 • Gość pisze:

  Pan Maserak już powinien zejść z parkietu. Trzeba dać szansę młodym. Faworyzuje się kolegów
  .

 • GOŚĆ pisze:

  PANIE KLIMENT BRAK WSTYDU I KLASY. POPROSTU WYGRALI LEPSI. SAMO ŻYCIE. A CO PAN MYŚLAŁ ŻE BYŁ PAN ZA KAJRA TO PANA KAPRYS POWINIEN BYĆ SPEŁNIONY? TEŻ DLATEGO ŻE JEST PAN ROZPOZNAWALNĄ OSOBĄ!!! WSTYD. BRAK SZACUNKU DLA PIOTRA. ALE JAK MOŻNA MIEĆ SZACUNEK DO INNYCH JAK PAN SAM DO SIEBIE NIE MA SZACUNKU. PIOTROWI PAN NIE DORASTA DO PIĘT!!!!

 • Kliment pisze:

  Przecież to zawsze było prymitywem…

 • Sonia pisze:

  Panie Janie wstyd wielki wstyd dla Pana za takie słowa,a pamięć o takim zachowaniu zostanie z Panem do końca Pana kariery i wizerunku !

 • Gość pisze:

  Taki live jeśli chodzi o kase laurki żel pod prysznic nie ma sentymentów rada starszych był widział mógł korzystać tyle mu daliśmy poczekaj on teź nam pomoźe ha ha a ty co gej ku..wa seksbombe będzie zgrywać ha ha nooo foooód i to tyle

 • Gość M.T pisze:

  Kliment wydawał mi się inteligentym czułym człowiekiem,ale po jego chamskiej wypowiedzi zmieniłam zdanie. Dla mnie to prostak,dlatego przestałam oglądać programy z nim.

 • Gośćimbir pisze:

  mały podły człowieczek, forowany przez inne miernoty.dla mnie podlec

 • Gość pisze:

  Dziewczyna Piotra Mroza cudowna, naturalna, przepiękna . Są piękna para .

 • Mariola pisze:

  Kiedyś lubiłam Klimenta ale po tym incydencie nie nawidze bo nie popieram takiego chamstwa fałszywy zakłamany facet a niby taki milutki jak robili z nim wywiady

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×