Jamala chce się spotkać z Michałem Szpakiem! Opowiedziała, co się działo, gdy wpadli na siebie za kulisami Eurowizji. Co za słodka historia

Jamala, Michał Szpak

Jamala, Michał Szpak

Jamala i Michał Szpak rywalizowali ze sobą na Eurowizji 2016. Wokalistka zdradziła Jastrząb Post, jak zapamiętała naszego reprezentanta. Złożyła mu przy okazji uroczą propozycję.

Jamala w 2016 roku wygrała Eurowizję w Sztokholmie. Jej piosenka 1944 otrzymała najwięcej punktów po zsumowaniu wyników głosowania jurorów i widzów (osobno w obu była druga). Od tego momentu jej kariera rozkwitła. Stała się jedną z najpopularniejszych wschodnich gwiazd w Europie. Spory sukces na konkursie odniósł także Michał Szpak.

Reprezentant Polski na Eurowizji był ósmy. Jego występ szczególnie spodobał się widzom, którzy wygłosowali mu 3. miejsce (od jury dostał tylko 7 punktów). Utwór Color of your life jest trzecim najwyżej ocenionym z Polski. Lepiej poszło tylko To nie ja! Edyty Górniak i Keine Grenzen Ich Troje.

Reporterka Jastrząb Post, która spotkała się z Jamalą za kulisami Tańca z gwiazdami, w którym piosenkarka bierze udział, zapytała się jej o relację z Michałem. Wokalistce zebrało się na wspomnienia, które są wyjątkowe. Ta opowieść to prawdziwy rarytas dla fanów gwiazdora.

Jamala wspomina Michała Szpaka. Czy mają kontakt?

Nasz wokalista zrobił na ukraińskiej gwieździe wielkie wrażenie już na samym początku. Jego wyrazisty wizerunek przykuł jej uwagę, zanim zdążyła się z nim przywitać. Potem Jamala miała okazję osobiście przekonać się, że Szpak prywatnie jest bardzo otwartym i sympatycznym człowiekiem. W Sztokholmie, między próbami do występów, wypili nawet razem kawę:

Ooo, cześć Michał – zaczęła Jamala, po czym zaczęła go wychwalać: – Pamiętam go, on był zawsze taki szykowny. Te włosy, kostiumy. Dla mnie też był zawsze taki dobry. Witał się, wypiliśmy razem kawę, rozmawialiśmy. Mam same dobre wspomnienia.

Z czasem kontakt Jamali i Szpaka nieco się rozmył, ale piosenkarka ma nadzieję, że teraz, gdy spędzi więcej czasu w Polsce na planie Tańca z gwiazdami, będzie jej dane nadrobić zaległości. Zaprosiła Michała na kawę – mamy nadzieję, że przyjmie jej zaproszenie 🙂

Niestety nie mamy kontaktu. Wtedy [zaraz po Eurowizji] jeszcze kontaktowaliśmy się przez Instagrama, potem długi czas się nie widzieliśmy, ale może niedługo znowu się zobaczymy. Teraz jestem w Polsce, więc obowiązkowo kawa – to dobry pomysł.

Kto wie, może Michał zaśpiewa podczas jednego z występów Jamali? Nie byłby to jego debiut w show Polsatu w tej roli.


W jakiej bajce dubbinguje Michał Szpak?

W jakiej bajce dubbinguje Michał Szpak?

Michał Szpak na Eurowizji 2016 - przedostatni u jurorów

Michał Szpak na Eurowizji 2016 - przedostatni u jurorów

Michał Szpak ile dostał punktów na Eurowizji 2016?

Michał Szpak ile dostał punktów na Eurowizji 2016?

Komentarze

  • Gość 7 pisze:

    Zakochała się w nim czy co?No fakt,ładny,zgrabny i miły.No i ten głos.Byłby wygrał gdyby nie zmowa jurorów.Trzeba było nagrodzić kogoś z Ukrainy,bo tylko to Europa umie,to co nic nie kosztuje.A Michał miał o niebo lepszą piosenkę i śpiewał przepięknie.

    • Izunia pisze:

      Podpisuję się Pod wypowiedzią Gość 7. michał generalnie miał najlepszy głos spośród wszystkich występujących uczestników, miał piękną piosenkę i był jedyny w swoim rodzaju. Bardzo godnie reprezentował Polskę. 5.08.2022

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×