Jamala pożegnała się z „TzG”. Zdradziła, nad czym ubolewa najbardziej. „To jest naprawdę smutne”. To nie taniec był najważniejszy [WIDEO]

Jamala

Jamala

Jamala i Jacek Jeschke odpadli w 6. odcinku Tańca z Gwiazdami. Ukraińska artystka, będzie ubolewała tylko nad jednym. Opowiedziała, na czym teraz zależy jej najbardziej.

Jamala to wokalistka, o której głośno zrobiło się w 2016 roku. Artystka wygrała wówczas Eurowizję i zgarnęła Rosji Grand Prix sprzed nosa. Dzięki temu zyskała sławę nie tylko w swoim kraju, ale przede wszystkim poza jego granicami. Gdy w lutym wojsko rosyjskie najechało na Ukrainę i rozpoczęło niesprowokowaną inwazję na szeroką skalę, artystka postanowiła opuścić ogarniętą wojną ojczyznę. Najpierw udała się do Rumunii, z której przemieściła się do Turcji i Niemiec. Ostatecznie zatrzymała się w Polsce.

Osiedliła się w Warszawie i przyznała, że czuje się tutaj bardzo bezpiecznie. Chciałaby pozostać na miejscu aż do momentu, gdy wojsko rosyjskie wycofa się z jej kraju. Przy okazji cały czas może pracować, a nawet wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami. Jesienią 2021 roku wystąpiła w ukraińskiej wersji programu. Ze względu na to, że miała już doświadczenie na parkiecie, jej pojawienie się w uwielbianym show, budziło sporo emocji.

Jamala w pierwszym wywiadzie po odpadnięciu z Tańca z Gwiazdami

Jamala, zanim pojawiła się na parkiecie polskiej edycji tanecznego show, wystąpiła w jego ukraińskim odpowiedniku. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznała, że w Polsce jest to o wiele trudniejsze.

Mogę powiedzieć, że technicznie w Polsce jest trudniej. Na Ukrainie mamy więcej show czyli więcej dekoracji, tancerzy, baletu. A tu wygląda to jak prawdziwy konkurs taneczny.

Co jej się najbardziej podobało?

Dla mnie najlepszą częścią programu był Jacek, potem ludzie- cały team tego niesamowitego programu. A na trzecim miejscu tańce- te różne style. Wszystko to było niesamowite.

Jamala ubolewa, że odpadła głównie z jednego powodu:

Jest to naprawdę smutne. Jestem smutna, bo naszą misją w tym programie było założenie zbiórki pieniędzy dla dzieci i naprawdę martwię się tylko jedną rzeczą, żeby nie przestać zbierać tych pieniędzy, kiedy przestaniemy tańczyć.

Jacek dodał:

To dla mnie była inna edycja. Mimo tego, że Jamala miała tutaj jakąś misję, to ja miałem tą misję z nią. Podszedłem do tej edycji trochę inaczej, spokojniej, z inną strategią. Wiedziałem, że nie będę tutaj się uśmiechał, żartował i skakał, bo reprezentuje nie tylko siebie i gwiazdę światowego formatu, tylko gwiazdę, która walczy, która mówi o tym, co złego dzieje się u niej w kraju. Ale wydaje mi się, że nam się udało. Pokazaliśmy wszystkie tańce na wysokim poziomie. W takim charyzmatycznym stylu, żeby walczyć, pokazać, że ta miłość, prawda zawsze wygrywa i tak staraliśmy się tańczyć i pokazać to wszystkim ludziom.

Kibicowaliście Jamali i Jackowi?


Jacek Jeschke, Jamala - szósty odcinek Tańca z gwiazdami

Jacek Jeschke, Jamala - szósty odcinek Tańca z gwiazdami

Jamala i Jacek Jeschke - Taniec z Gwiazdami 13, odc. 4

Jamala i Jacek Jeschke - Taniec z Gwiazdami 13, odc. 4

Jamala i Jacek Jeschke - drugi odcinek Tańca z gwiazdami

Jamala i Jacek Jeschke - drugi odcinek Tańca z gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×