Jakub Rzeźniczak świętuje 4. urodziny córeczki Inez. Pojawił się na przepięknym przyjęciu urodzinowym dziewczynki

Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak niedawno po raz drugi został ojcem. Teraz swój czas dzieli pomiędzy opiekę nad synem Oliwierem i starszą córeczką Inez. W weekend pojawił się na urodzinach dziewczynki. Zobaczcie zdjęcia. 

Jakub Rzeźniczak już dawno zyskał status jednego z najbardziej kochliwych celebrytów w show-biznesie. Ma za sobą kilka bardzo głośnych związków, które zakończyły się niepowodzeniem. Przez jakiś czas jego żona była modelka i zwyciężczyni ostatniej edycji programu Taniec z Gwiazdami, Edyta Zając. Ich uczucie szybko jednak wypaliło się, a małżonkowie rozstali się w atmosferze skandalu. Była żona nie ukrywała, że Kuba wdał się w romans.

Po rozstaniu z żoną na początku zeszłego roku sportowiec związał się z Magdaleną Stępień. Początki relacji ze śliczną modelką nie należały do najłatwiejszych. Para szybko się rozstała, ale udało im się przezwyciężyć kryzys i dali sobie kolejną szansę. Krótko po tym poinformowali, że oczekują na narodziny syna. Ich radość nie trwało jednak długo. Na kilka dni przed narodzinami chłopca przyszła mama potwierdziła, że ona i sportowiec zakończyli związek.

Kilkutygodniowy Oliwier nie jest jedynym dzieckiem piłkarza. Ma on także starszą córeczkę Inez ze związku z Eweliną. Chociaż rodzice dziewczynki nie są razem, to Kuba stara się uczestniczyć w jej życiu.

Jakub Rzeźniczak na urodzinach córeczki Inez

Jakub przez pierwsze dwa lata nie brał czynnego udziału w opiece nad córeczką. O wszystkim mówił jakiś czas temu w rozmowie z Przeglądem Sportowym. Cała opieka spoczywała wówczas na jej mamie.

Cieszę się, że mam śliczną córkę. Przez pierwsze dwa lata nie brałem czynnego udziału w jej wychowaniu, dwa razy do roku byłem w Polsce, nie miałem więc takiej możliwości.

Wiadomo jednak, że piłkarz stara się jak może by nadrobić stracony czas. Kilka miesięcy temu pokazał na Instagramie zdjęcia, na których można było zobaczyć, jak spędza czas z dziewczynką. Internauci od razu okrzyknęli, że mała Inez jest niesamowicie podobna do swojego taty.

Rzeźniczak chce brać czynny udział w najważniejszych momentach z życia córki i w miniony weekend pojawił się na jej 4. urodzinach. Mama małej zorganizowała dla niej piękne przyjęcie w plenerze. Nie zabrakło pysznych słodkości, cudownych dekoracji i oczywiście mnóstwa balonów. Ewelina i urocza 4-latka wystąpiły w podobnych stylizacjach, wybierając różowe sukienki z kwiatowym wzorem.

Jakub przybył na urodziny córki jako jeden z pierwszych gości i w lokalu pojawił się tuż po godzinie dwunastej. Później na miejscu pojawiła się Inez z mamą. Dziewczynka chętnie przyjęła prezent od taty i zapozowała z nim do kilku zdjęć, później oddała się beztroskiej zabawie, której Kuba przyglądał się, siedząc przy stoliku. Zdjęcia z urodzin córki Jakuba Rzeźniczaka zobaczycie w naszej galerii.


Jakub Rzeźniczak na 4. urodzinach córeczki Inez

Jakub Rzeźniczak na 4. urodzinach córeczki Inez

Jakub Rzeźniczak na 4. urodzinach córeczki Inez

Jakub Rzeźniczak na 4. urodzinach córeczki Inez

Jakub Rzeźniczak na 4. urodzinach córeczki Inez

Jakub Rzeźniczak na 4. urodzinach córeczki Inez

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×