Jakub Kucner prawie odpadł z „Tańca z Gwiazdami”! Za stresujące chwile w gronie zagrożonych par wini… [WIDEO]

Jakub Kucner

Jakub Kucner

Jakub Kucner o emocjach w „Tańcu z Gwiazdami”

Jakub Kucner w trzecim odcinku Tańca z Gwiazdami znów otarł się o eliminację z programu. Jak się czuł czekając na werdykt? Dlaczego tak źle mu poszło? W rozmowie z Jastrząb Post skarżył się na taniec. Co mu nie pasowało?

Jakub Kucner ma ostatnio bardzo dużo szczęścia. W trzecim odcinku Tańca z Gwiazdami po raz kolejny znalazł się w gronie par zagrożonych i po raz kolejny udało mu się pozostać w programie! Jak się czuł, gdy znowu musiał zmierzyć się z ogromnym stresem i do ostatniego momentu nie wiedział, czy i tym razem uda mu się „wywinąć” przeznaczeniu? W rozmowie z Jastrząb Post zdradził, że miał mieszane uczucia. Dlaczego?

Ja się śmieję z Lenką, że mamy taki # Mister Czeszka i zmieniamy go na Mister Zagrożenia albo Mister Szczęścia. My tak stwierdziliśmy, że lubimy sobie robić taki roller-coster. Dziś miałem mieszane uczucia. Wiedziałem, że cha-cha nie leżała mi tak jak jive tydzień temu. Wiedziałem, że nie zrobię tego tak dobrze, więc miałem mieszane uczucia.

W przeciwieństwie do Justyny Żyły, ta para zatańczyła lepiej niż na próbie:

Ale zatańczyliśmy lepiej niż na próbie generalnej i ja mówię to Lenki, że dzięki Bogu. Bo na próbie generalnej pogubiłem się, zgubiłem rytm. Cha-cha faktycznie nie była mi po drodze, ale cieszę się, że wyszło jak wyszło.

Jak myślicie, w następnym odcinku pójdzie mu lepiej?

Jakub Kucner pochwalił się nowym członkiem rodziny: „Jest już nas troje”

Plejada gwiazd na otwarciu nowej restauracji: Jakub Kucner, Małgorzata Socha, Kasia Zielińska, Joanna Moro, Sonia Bohosiewicz

Jakub Kucner pierwszy raz o swojej partnerce w „Tańcu z gwiazdami”! Opowiedział o kulisach przygotowań do programu [WIDEO]


Jakub Kucner i Lenka Klimentova – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Jakub Kucner i Lenka Klimentova – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Jakub Kucner - M jak miłość

Jakub Kucner - M jak miłość

Jakub Kucner - M jak miłość

Jakub Kucner - M jak miłość

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×