Szukaj

Jakob Kosel tak otwarcie o swoim uzależnieniu jeszcze nie mówił! [WIDEO]

Jakob Kosel Martini

Jakob Kosel o wakacjach z Martini

Jakob Kosel to jeden z ambasadorów marki Martini. W tym roku model spędzał wakacje niezwykle intensywnie, bo w… kamperze! Oczywiście z Martini, które towarzyszy mu przez cały rok. Gwiazdy Martini podróżowały i odkrywały przepiękne Włochy, a także degustowały się smakami wybornych trunków. Model zdradził nam czy łatwo się uzależnia od przyjemności:

Czy łatwo się uzależniam… Raczej nie. Ale od takich pozytywnych adrenalinek raczej tak. Jestem uzależniony od pokazów mody, od przygotowań do tego wielkiego szoł.

O pozytywną adrenalinę gwiazd przez cały rok dba marka Martini. Zapytaliśmy Jakoba, jak bawił się na wakacjach w kamperze i co zobaczył. Jego pozytywna reakcja mówi sama za siebie:

Wakacje super z Martini, byliśmy kamperem, objechaliśmy sobie Włochy podróżując szlakami Martini, mieliśmy okazję być w Portofinio, tam oczywiścię się napić drineczka Martini Tonic, mieliśmy okazję przejechać przez Florencję, w ogóle wrócić..zrobiliśmy super tripa, zrobiliśmy 3.600 km po Włoszech, był to super czas.

Chociaż Jakoba aż bije pozytywna energia i niezwykła charyzma, to też czasami miewa gorsze dni. Jakie ma sposoby na jesienną chandrę? Zobaczcie cały wywiad wideo.

Dawid Woliński i finalista Top Model razem z Martini rozdają kultowe skutery Vespa Primavera 50! Mają je już największe gwiazdy, teraz czas na Ciebie!

Jakob Kosel - pokaz Bizuu jesień zima 2017

Jakob Kosel – pokaz Bizuu jesień zima 2017

Jakob Kosel z Vespa Primavera 50. x Martini

Jakob Kosel z Vespa Primavera 50. x Martini


Czy Jakob Kosel zrobi dużą karierę w modelingu?

×