Szukaj

Grażyna Wolszczak zdradziła sekret swojej smukłej sylwetki. Gdy tylko trochę przytyje, odstawia jeden składnik

Czego nie je Grażyna Wolszczak?

Czego nie je Grażyna Wolszczak?

Grażyna Wolszczak zdradziła nam, jak dba o sylwetkę. Gwiazda ma swój sposób na utrzymanie smukłej figury. Nie ukrywa jednak, że w czasie pandemii nieco przybrała na wadze. Ile dokładnie? O to zapytała ją nasza reporterka.

Grażyna Wolszczak ma 61 lat, a wygląda co najmniej na 20 lat młodszą. Gwiazda swoją urodę zawdzięcza dobrym genom i aktywnemu stylowi życia. Aktorka pracę w teatrze łączy z grą w serialu Na Wspólnej. Do tego dochodzą inne projekty zawodowe, takie jak Ameryka Express, w której niedawno pojawiła się razem z synem.

Jak Grażyna Wolszczak dba o sylwetkę? Co eliminuje z diety?

A co z dietą? Nasza reporterka zapytała Wolszczak, w czym tkwi sekret jej imponującej sylwetki. Grażyna zdradziła, że nie stroni od najbardziej różnorodnych kuchni świata. Sięga po dania włoskie, jak i japońskie.

Na co dzień jem różnie. I sushi i włoską kuchnię. Tylko gluten chodzi na przeszkodzie, żeby korzystać.

W czasie pandemii Wolszczak nieco przytyła i nie najlepiej się z tym czuje. Dlatego postanowiła ze swojej diety ponownie wyeliminować gluten. Swój organizm zna już na tyle dobrze, że jest niemal pewna o zadowalającym efekcie końcowym.

Wyeliminowałam go po raz drugi w życiu, nie ze względu na uczulenie, tylko zrobiłam sobie badania na nietolerancję pokarmową i rzeczywiście wyszło mi, że słabo toleruję gluten. Wtedy, kiedy odstawiłam gluten, schudłam 8 kilo, i to było wspaniałe. Teraz liczę, że odstawienie glutenu pomoże mi w zapuszczeniu się koronawirusowym, bo przytyłam. Muszę zrzucić 5 kilo.

Zauważyliście, że aktorka przytyła?


Grażyna Wolszczak - Gwiazdy promują Ameryka Express 2020

Grażyna Wolszczak - Gwiazdy promują Ameryka Express 2020

Grażyna Wolszczak, Filip Sikora - Gwiazdy promują Ameryka Express 2020

Grażyna Wolszczak, Filip Sikora - Gwiazdy promują Ameryka Express 2020

Grażyna Wolszczak - Róże Gali 2019

Grażyna Wolszczak - Róże Gali 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×