Tadeusz Müller o relacji Magdy Gessler z Neną: „Jeszcze nie sprzedała swoich genów”. Jaką jest babcią? [WIDEO]

Jaką babią jest Magda Gessler?

Jaką babią jest Magda Gessler?

Tadeusz Müller o córce siostry – Lary Gessler. Jakim dzieckiem jest Nena i jak w roli babci odnalazła się Magda Gessler? Restaurator zdradził kilka rodzinnych sekretów w rozmowie z Jastrząb Post.

21 października 2020 Lara Gessler urodziła swoje pierwsze dziecko. Powitała na świecie Nenę, która na przestrzeni miesięcy wyrosła na gwiazdę Instagrama. Każde zdjęcie kruszynki cieszy się niebywałą popularnością. Na jej punkcie oszaleli internauci i cała rodzina.

Magda Gessler co chwila publikuje nowe zdjęcia wnuczki. Widać, że jako babcia czuje się jak ryba w wodzie, a w nowej roli – wujka – równie znakomicie odnajduje się jej syn Tadeusz Müller. Gdy zapytaliśmy go o Nenę, nie mógł się jej nachwalić. Jest wręcz oczarowany charakterem najmłodszej osoby w rodzinie.

Tadeusz Müller o córce Lary Gessler i powiększeniu rodziny

Tadeusz w rozmowie z Jastrząb Post wrócił wspomnieniami do wakacji na Fuerteventurze, na które Gesslerowie wybrali się w czasie ostatnich Świąt Bożego Narodzenia i sylwestra. Właśnie wtedy miał okazję dokładniej poznać swoją siostrzenicę:

Jestem wujkiem. Byliśmy na super wakacjach. Mieliśmy bardzo duży kontakt z Larą i Neną, i było świetnie. Codziennie chodziliśmy na plażę. Przewspaniałe dziecko. Nie widziałem grzeczniejszego dziecka. Aż trudno mi uwierzyć, że w naszej rodzinie pojawiła się taka anielska istota, która jest ideałem.

Tadeusz jest pod wrażeniem, jak świetnie Magda odnalazła się w roli babci:

Mama jest harda, jeszcze jej nie sprzedała tych swoich genów, ale pewnie to niebawem nastąpi. Wiem, że się często widują dziewczyny. Też się mama zajmuje Neną, naprawdę byłem zaskoczony jak potrafi zaczarować dziecko.

Czy patrząc na siostrzenicę, sam nie chciałby być już ojcem?

Zawsze fajnie byłoby być ojcem. Myślę, że w czasie pandemii gastronomia nie ma łatwo i to nie jest moment, w którym mogę myśleć o zakładaniu rodziny, bo walczymy z różnymi problemami. Z utrzymaniem lokali, dotarciem do gości, odnalezieniem się w nowym modelu. Wszystko sprzedaje się przez agregatory. Ale rzeczywiście myślę o tym często i wcale nie jest tak, że kiedyś nie będę ojcem. Myślę, że kiedyś będę.

Tadeusz Müller we wrześniu 2020 zdradził Jastrząb Post, że po 13 latach rozstał się z partnerką, Blanką Zawadą. Byli partnerzy utrzymują dobre relacje. Serce syna Gessler jest już jednak zajęte. Jego ukochana pracuje w branży mody i odpowiada m.in. za rozwój marki Jessiki Mercedes Veclaim.

Cała rozmowa poniżej.


Magda Gessler - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Magda Gessler - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 2020

Magda Gessler i Nena

Magda Gessler i Nena

Magda Gessler, Lara i Nena

Magda Gessler, Lara i Nena

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×