Zenek Martyniuk tak pięknie mówi o wnuczce! Tylko nam powiedział, czy spędzi święta z małą Laurą

Zenon Martyniuk o relacji z wnuczką

Zenon Martyniuk o relacji z wnuczką

Zenek Martyniuk opowiedział o swoich planach na święta i relacji z wnuczką. Czy spotkają się w Wigilię? Zobacz, co nam zdradził.

Zenek Martyniuk od dwóch lat spełnia się w roli dziadka. Jest bardzo związany z wnuczką, z którą spotyka się przy każdej możliwej okazji. W ubiegłoroczne święta nie udało się im spotkać ze względu na pandemię koronawirusa. Mimo dzielącej ich odległości porozmawiali przez komunikator wideo i złożyli sobie najserdeczniejsze życzenia. A jak będzie w tym roku?

Zenek Martyniuk o świętach i relacji z wnuczką

Zenek w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, że Boże Narodzenie będzie bardzo rodzinne. O potrawy, które staną na wigilijnym stole, osobiście zadba jego żona, Danusia, a o dekoracje w domu i na zewnątrz ich syn, Daniel. Podział obowiązków jest bardzo konkretny, dzięki czemu efekt końcowy zachwyca wszystkich domowników.

Rok temu Danuta zdradziła, że chciałaby przełamać się opłatkiem z byłą synową, z którą jeszcze niedawno darła koty. Ewelina nie odpowiedziała na zaproszenie. Wolała spędzić święta ze swoją rodziną. Tym razem będzie podobnie, ale Martyniuk pochwalił się nam, że udało się mu spotkać z wnuczką i wręczyć jej świąteczny prezent.

Święta będą bardzo rodzinne. Nie wiem, czy spędzimy je z wnuczką. Byliśmy u wnuczki tydzień temu, właśnie z żoną i synem na Mikołajki. Pewnie poczekamy troszeczkę na cieplejsze dni i odwiedzimy ją na wiosnę.

Zenek jest częstym gościem w domu Laury:

Ja bardzo często odwiedzam Laurę, jak jadę na koncerty w Polskę. Akurat Ewelina i Laura mieszkają w centralnej Polsce, więc jak jadę na koncert nad morze, czy do Poznania, to zawsze wpadam tam na kilka godzin. Fajnie, cały czas utrzymujemy kontakt.

Czy wokalista próbuje nakłonić syna, aby uratował relację z Eweliną?

Ja w te sprawy się nie wtrącam. Syn też próbuje odwiedzać Ewelinę i Laurkę. Piękna dziewczynka. A ja w te ich rodzinne sprawy się nie wtrącam.

Cała rozmowa poniżej.


Laura z dziadkami - post na Facebooku mamy Eweliny

Laura z dziadkami - post na Facebooku mamy Eweliny

Daniel Martyniuk i jego była żona Ewelina

Daniel Martyniuk i jego była żona Ewelina

Daniel M. z żoną Eweliną M.

Daniel M. z żoną Eweliną M.

Komentarze

 • Gość babcia pisze:

  szkoda tylko tej małej . Cóż teraz młodzi nie potrafją wybaczać godzić się, jak jedno tak idrugie myśli tylko o sobie a nie o dziecku. A dziadkowie napewno jej nie zmarnują.

 • Iza pisze:

  Głos Zenusia skrzeczacej sroki .

 • Roman pisze:

  Ten facet nie ma pojęcia o śpiewaniu . A właściwie głosu .

 • Gabryska pisze:

  Pomijając życie Martyniukow , to ja się pytam kto z Zenka robi gwiazde? Przecież on skrzeczy nie śpiewa. Jego sie słuchać nie da . Czy to tylko moje odczucia ?

 • Ola pisze:

  Zygac mi się chce kto to jest ten Martyniuk

 • GośćBarbi pisze:

  Do gość Antek.Nie pisz głupot,że dziadkowie zmarnują wnuczkę jak ją odwiedzą,kupią prezent,parę godzin się nacieszą.W końcu na tym rola dziadków polega.Pewno nie jesteś dziadkiem i nic na ten temat nie wiesz,nie masz uczucia miłości dziadka do wnuków.To dobrzy,życzliwi i sympatyczni ludzie.Chłopaka też nie chcieli źle wychować,on ma swoje lata,swój rozum i nic nie poradzą,że zachowuje się jak zbuntowany gówniarz.

 • Gabi pisze:

  Po cholerę o kimś takim piszecie ,jest tyle spraw ważniejszych …

 • Gośbabcia pisze:

  Niech każdy ocenia swoje dzieci nie Pani oceniać Syna Danusi. Zająć się proszę swoim życiem.

  • Gość Maja pisze:

   Dobrze powiedziane nie widzą swojej belki w oku a u innych zadrę zobaczą

 • Gośćbogusia pisze:

  Co jest wart mezczyzna bez zony i dziecka.Tesknota

 • Gość pisze:

  Ale glupi ten Danielek.
  Mogl miec taka fajna rodzinke…
  On ma poziom inteligencji…szympansa.

  • Gość pisze:

   Danusia wychowała rozkapryszonego chłopca, który wszystko miał podane na tacy i nie umiał tego docenić. Jak nie ogarna go w porę może się to źle skończyć. Szkoda tylko Zenka bo widać że równy z niego gość.

  • Jozefina pisze:

   Nie ubliżaj szypmpansowi bo on jest inteligentny

  • GośćAntek pisze:

   Moim zdaniem nie wolno pozwolić na to aby dziecko Daniela wychowywali Martyniukowie.
   Pieniądze mają lecz z całą pewnością zmarnują Laurę tak jak zmarnowali syna.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×