Weronika Książkiewicz zdradza plany na walentynki. Z kim i jak spędzi dzień zakochanych? [WIDEO]

Jak Weronika Książkiewicz spędzi walentynki?

Jak Weronika Książkiewicz spędzi walentynki?

Weronika Książkiewicz jest szczęśliwie zakochana. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyjawiła, jak spędzi walentynki. Wpadła na oryginalny pomysł. 

Weronika Książkiewicz już jako nastolatka wiedziała, z czym chce związać swoją przyszłość. Uczęszczała do liceum o profilu teatralnym, a następnie ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Zadebiutowała na deskach teatru w 2005 roku.

Ma z osobą udział w programie Gwiazdy tańczą na lodzie oraz była gościem jednego z odcinków reality show Fort Boyard. Otrzymała również ofertę wystąpienia w Tańcu z gwiazdami, którą przyjęła. Zrezygnowała już w pierwszym odcinku tanecznego show, ponieważ zdiagnozowano u niej nowotwór kręgosłupa. Jakiś czas później przeszła operację, która zakończyła się dla niej pomyślnie.

Gwiazda zyskała ogólnopolską rozpoznawalność dzięki takim produkcjom jak: BrzydUla, Na Wspólnej, Piąty stadion, Dzień dobry, kocham cię czy Planeta singli. Jeszcze w tym roku pojawi się kolejny film z jej udziałem pt. Herkules.

40-latka nie może narzekać na brak zajęć. Mimo wielu obowiązków udało jej się ułożyć życie prywatne. Wychowuje syna Borysa ze swojego poprzedniego związku z Krzysztofem Latkiem. Obecnie jednak jej serce należy do Heskela Nathaniela, który pochodzi z Izraelu, jednak na co dzień mieszka w Berlinie, gdzie pracuje jako dyrektor zarządzający. Przez obostrzenia związane z pandemią ich związek był wystawiony na próbę, ponieważ nie widywali się zbyt często. Udało im się jednak przetrwać trudny okres.

Jak Weronika Książkiewicz spędzi walentynki?

Partner Weroniki pewnego razu poprosił ją o to, by przeprowadziła się do niego z synkiem. Ta jednak odrzuciła jego propozycję. Miała na względzie dobro dziecka, które ma w Polsce szkołę i przyjaciół.

Książkiewicz pojawiła się na przedpremierowym pokazie nowej komedii Miłość jest blisko. To tam udzieliła wywiadu naszej reporterce, która zapytała ją o plany na walentynki. Jak spędzi święto zakochanych?

Ja nie obchodzę jakość specjalnie walentynek, chyba pracuję. Zapraszam do Teatru Komedia jakby ktoś chciał spędzić ze mną walentynki, to zapraszam.

W rozmowie wyjawiła, czy spodziewa się jakiegoś prezentu od ukochanego:

Może mnie czymś zaskoczy. Zobaczymy. Będzie może w teatrze. Oczywiście żartuję. Nigdy nie celebrowałam tego dnia, żeby się przymusić, że teraz są walentynki, że trzeba gdzieś wyjść. Każdy dzień jest dobry, żeby celebrować miłość, przyjaźń i fajnie spędzać czas.

A wy macie już plany na Walentynki?


Weronika Książkiewicz z ukochanym

Weronika Książkiewicz z ukochanym

Weronika Książkiewicz z ukochanym

Weronika Książkiewicz z ukochanym

Weronika Książkiewicz z ukochanym

Weronika Książkiewicz z ukochanym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×