Co za historia! Zaczepił ją w sieci, a teraz są parą. Gwiazda „Na Wspólnej” poznała partnera w niezwykle romantyczny sposób

Sylwia Gliwa, Bogumił Zięba

Sylwia Gliwa, Bogumił Zięba

Jak poznali się Sylwia Gliwa i Bogumił Zięba? Aktorka opowiedziała nam, od czego zaczęła się ich znajomość. Kto kogo zaczepił? Tak romantyczne historie znamy tylko z filmów.

Dorobek aktorski Sylwii Gliwy robi ogromne wrażenie. 44-latka związana jest ze szklanym ekranem i teatrem. Szczególną popularność przyniosła jej rola w serialu Na Wspólnej, gdzie od 2003 roku wciela się w postać Moniki Zięby, córki głównych bohaterów – Marii i Włodka.

Gwiazda swoją karierę znakomicie łączy z macierzyństwem. W 2012 roku urodziła syna. Niedawno świętowała 10. urodziny Aleksandra. Na tę szczególną okazję zabrała go na narty w austriackie góry. Prywatnie związana była z Marcinem Biernackim, którego poślubiła 27 sierpnia 2011 roku w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Jana Ewangelisty w Paczkowie. Uczucie pary nie przetrwało próby czasu – rozwiedli się po ośmiu latach małżeństwa.

Niedawno Sylwia związała się z Bogumiłem Ziębą, którego poznała przez internet. W minioną niedzielę zaliczyli wspólny debiut na salonach. Pojawili się razem na otwarciu klubu LGBT w centrum Warszawy – La Pose. Chętnie pozowali razem do zdjęć, nie szczędząc sobie czułości.

Sylwia Gliwa, Bogumił Zięba

Sylwia Gliwa, Bogumił Zięba

Jak poznali się Sylwia Gliwa i Bogumił Zięba? Historia miłości

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, Gliwa zdradziła, jak poznała swoją miłość. Okazuje się, że wszystko wydarzyło się w wirtualnym świecie. I to w najmniej oczekiwanym momencie.

Gwiazda zamieściła na Instagramie komunikat z pytaniem o podwózkę z Jeleniej Góry do Warszawy. Wtedy dostała niespodziewaną wiadomość od mężczyzny, który później okazał się tym jedynym:

Ja ogłosiłam na Instagramie, że szukam transportu z Jeleniej Góry, gdzie gram spektakl, do Warszawy. Zgłosiło się kilka osób i on napisał, że może mnie zawieść z Warszawy do Jeleniej Góry. Ja pomyślałam, że to nie chodziło o ten kierunek. Napisałam, że bardzo mu dziękuję, ale to w drugą stronę. A on napisał, że „tak naprawdę bardzo chciałbym Cię poznać, więc w drugą stronę też bardzo chętnie cię zawiozę”.

Zdaniem aktorki miłość można znaleźć wszędzie:

Miłość można znaleźć wszędzie, nigdy nie traćmy nadziei. Pamiętajmy, że miłość, to jest wybór serca, a nie kalkulacja, tylko wybór serca. Miłość rodzi się po czasie fascynacji, zauroczenia i randek.

Czy Sylwia planuje ślub?

Jeszcze o rękę nie zostałam poproszona. Jakbym została, to zobaczymy.

Zdjęcia Sylwii i Bogumiła znajdziecie w galerii pod tekstem.


Sylwia Gliwa, Bogumił Zięba

Sylwia Gliwa, Bogumił Zięba

Sylwia Gliwa, Bogumił Zięba

Sylwia Gliwa, Bogumił Zięba

Sylwia Gliwa, Bogumił Zięba

Sylwia Gliwa, Bogumił Zięba

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×