Jak Sylwia Bomba poinformowała córeczkę o śmierci taty? Trudną rozmowę odkładała przez dwa miesiące [WIDEO]

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba poinformowała córeczkę o śmierci taty, który zmarł dwa miesiące tematu. W jaki sposób przekazała 3,5-letniej Antosi trudne wieści? O tym opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Sylwia Bomba zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w uwielbianym przez publiczność programie Gogglebox. Przed telewizorem emitowanym przez stację TTV. Występy w popularnym show uczyniły z niej zawodową celebrytkę, która regularnie pojawia się na salonach. Gwiazda aktywnie prowadzi swoje profile w social mediach, a jej konto na Instagramie śledzi już ponad 800 tysięcy osób.

Influencerka przez pięć lat związana była z byłym prezesem występującego obecnie w drugiej lidze Znicza Pruszków – Jackiem Ochmanem. Para doczekała się córki Antoniny, która skończyła 3 lata. Ich związek nie przetrwał próby czasu, a dwa miesiące temu media obiegła druzgocąca wiadomość o śmierci mężczyzny.

Sylwia jeszcze niedawno postanowiła nie informować swojej córki o śmierci ojca ze względu na jej młody wiek. Z czasem, podpytywana przez Antosię o losy Jacka, zweryfikowała swoją decyzję.

Jak Sylwia Bomba powiedziała córce o śmierci ojca?

Bomba zdradziła reporterce Jastrząb Post, że jej córeczka dowiedziała się, że straciła tatę:

Antosia już wie. Jest bardzo mądrą i inteligentną dziewczynką. W międzyczasie zadała mi pytanie, czy jej tatuś jest „umarnięty”. Puściłam jej taką bajkę i powoli zaczęłam ją wprowadzać w ten temat.

Sylwia w piękny i wzruszający sposób przekazała trudną wiadomość dziecku:

Jeżeli spytasz teraz moją córkę, która ma trzy lata i osiem miesięcy, to powie ci, że został gwiazdką na niebie.

Cała rozmowa poniżej.


Sylwia Bomba, Jacek Ochman

Sylwia Bomba, Jacek Ochman

Sylwia Bomba, Jacek Ochman

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Sylwia Bomba o pogrzebie Jacka Ochmana

Sylwia Bomba o pogrzebie Jacka Ochmana

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×