Szukaj

Paula Tumala rozpacza nad figurą po ciąży: „Nie mam tych samych nóg, co miałam”. Jak walczy o powrót do formy?

Paula Tumala

Paula Tumala

Paula Tumala nie ukrywa, że jej ciało po ciąży nie wygląda tak idealnie, jak jeszcze rok temu. Modelka opowiedziała nam, jak wygląda jej walka o powrót do szczuplejszej sylwetki.

Paula Tumala na początku stycznia urodziła słodkie córeczki. Macierzyństwo pochłonęło ją bez końca. Modelka w pełni poświęciła się wychowywaniu Nadii i Anastazji. Teraz, kiedy dziewczynki nieco podrosły, gwiazda aktywnie korzysta z wolnych chwil.

Paula Tumala o powrocie do dawnej sylwetki

Po porodzie Tumala przybrała na wadze. Pierwszym sygnałem do zmiany nawyków było regularne przemęczenie. Paula zauważyła, że ma mniej energii niż jej mama.

Dopiero od kilku dni zaczęłam biegać. Zawsze się tłumaczyłam, że jestem zmęczona, że nie przespałam nocy. A z drugiej strony pomyślałam, że mam 33 lata, a moja mama ma więcej energii, więc stwierdziłam, że muszę coś z tym zrobić. Nie, żeby schudnąć, bo to nie o to chodzi, ale żeby lepiej się czuć. Moje ciało zupełnie inaczej wygląda i nie ukrywam, że jeszcze kilka kilogramów mi zostało. Moja garderoba pęka w szwach, a ja nie mam się w co ubrać, więc trzeba coś z tym zrobić. Dlatego zaczęłam biegać.

Gwiazda Eurowizji 2014 nie ukrywa, że jej sylwetka uległa zmianie, ale doskonale wie, z czego to wynika. Zdrowie córeczek jest dla niej priorytetem.

Jakiś czas temu, zanim byłam w ciąży, na pewno bym się tym bardzo przejmowała, bo sama bym się źle czuła. Natomiast teraz, jak podchodzę do lustra, to wiem, że mi gdzieś tam wystaje brzuszek. Nie mam tych samych nóg, co miałam przed ciążą, mam dużo większe piersi. Czuję, że jestem większa, a z drugiej strony mam piękne, zdrowe dzieci, więc czego ja jeszcze chcę. I to jest taki mój motor w życiu, który na pewno daje mi dużo szczęścia i radości. Natomiast jeśli chodzi o moje ciało, to owszem, nie wygląda tak jak przed ciążą.

Na razie Paula zastanawia się, jakie zmiany wprowadzić w swoim codziennym życiu.

Dieta to ciężki temat. Mam momenty, że rzeczywiście się pilnuję. Pocieszam się tym, że zaczęłam biegać. Natomiast ja nigdy nie miałam ścisłej diety. Kontrolowałam się i bardzo patrzyłam na to, co jem, starałam się zdrowo odżywiać w ciąży. Teraz odbijam sobie te 8 miesięcy, gdzie nie mogłam jeść tego czy tamtego. Nadrabiam bieganiem. Myślałam nawet o cateringu, aby zacząć się zdrowo odżywiać, ale co z tym zrobię, to jeszcze nie wiem.

Jak oceniacie sylwetkę Pauli?


Paula Tumala na otwarciu salonu kosmetycznego

Paula Tumala na otwarciu salonu kosmetycznego

scena z: Paula Tumala, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Paula Tumala, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Paula Tumala z córkami i partnerem opuszczają szpital

Paula Tumala z córkami i partnerem opuszczają szpital!!! ZDJECIA PAPARAZZI !!! BRAK ZGODY OSOBY FOTOGRAFOWANEJ NA PUBLIKACJE WIZERUNKU !!! [2020-01-21] WARSZAWA, POLSKA Paula Tumala z coreczkami opuszcza szpital n/z Paula Tumala

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×