Dla 44-letniej Nataszy Urbańskiej czas stanął w miejscu! To zasługa odpowiednich zabiegów. Tylko nam zdradziła, jak dba o urodę

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska jest bardzo piękną kobietą. Jak dba o swoją urodę? Szczegółowo opowiedziała o tym w rozmowie z Jastrząb Post.

Natasza Urbańska to osoba, której nie można odmówić talentu. W show-biznesie pojawiła się już w latach 90. W 1991 roku wraz z koleżanką udała się na casting do musicalu Metro. Niestety była wtedy zbyt młoda na występy. Dwa lata później z sukcesem powróciła na casting. Rola w musicalu otworzyła jej furtkę do dalszej kariery i kolejnych scenicznych angaży.

Aktorka nie może też narzekać na brak propozycji ról filmowych. Pojawiła się w hitach, takich jak m.in. Sztos 365 dni. Wydała również trzy albumy studyjne, które okazały się sporymi sukcesami wydawniczymi. W ostatnim czasie gwiazda znów zagościła na wielkim ekranie. Wcieliła się w rolę Anny w kontynuacji hitu Blanki Lipińskiej, 365 dni. Ten dzień.

W rozmowie z Jastrząb Post wyznała, że Netflix zapewnił aktorom godne warunki pracy:

Oprócz obsady, która też się rozbudowała, bo doszedł nowy aktor, nowa postać, która też wniosła dużo fajnych energii i też tych zwrotów akcji, ale także komfort pracy na planie i standardy już były zupełnie inne właśnie dzięki Netflixowi. To oni dali nam ten komfort pracy, oni dali nam koordynatora do scen intymnych, żebyśmy czuli się bezpiecznie, spokojnie.

Nasza reporterka porozmawiała z nią też na inne tematy.

Natasza Urbańska o dbaniu o siebie. Co powiedziała?

Natasza powiedziała nam o tym, w jaki sposób dba o siebie, swoją skórę. Odcięła się przy tym od inwazyjnej medycyny estetycznej, która obejmuje np. użycie botoksu.

Przede wszystkim systematyczność, jeżeli mówimy o zabiegach. Nic inwazyjnego. Nie jestem fanką botoksów i wtłaczania w siebie obcych substancji. Ale właśnie takie systematyczne chodzenie i dbanie o siebie – wyznała, dodając, że o jej urodę dba lekarz medycyny estetycznej, Maciej Panek.

Rozmówczyni Jastrząb Post podkreśliła, że ważne są dla niej także kremy:

I przede wszystkim kremy. Chociaż sam krem chyba by nie dawał rady, ale przede wszystkim dobry doktor, który dba o twoją cerę, to jest złoto.

Jakie macie sposoby, aby o siebie zadbać? Dajcie znać w sekcji komentarzy pod tekstem.


Natasza Urbańska na premierze 365 dni: Ten dzień | fot. AKPA

Natasza Urbańska na premierze 365 dni: Ten dzień | fot. AKPA

Natasza Urbańska na premierze 365 dni: Ten dzień | fot. AKPA

Natasza Urbańska na premierze 365 dni: Ten dzień | fot. AKPA

Natasza Urbańska przedłużyła włosy

Natasza Urbańska przedłużyła włosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×