Szukaj

Natalia Siwiec miała inny plan na przekazanie informacji o swojej ciąży. Po roku zdradziła nam swój sekret [WIDEO]

Natalia Siwiec o ciąży

Natalia Siwiec podsumowała pierwszy rok macierzyństwa

Wiadomość o ciąży Natalii Siwiec była jednym z większych wydarzeń w show-biznesie w minionym roku. Gdy celebrytka pojawiła się w pięknej, białej sukni prezentującej jej krągłości, wszyscy oniemieli z zachwytu. Właśnie minął rok od tego wydarzenia. W rozmowie z Jastrząb Post Natalia przyznała, że nie wtedy i nie w ten sposób chciała przekazać fanom i mediom informację o tym, że spodziewa się dziecka:

To nie jest tak, że ogłosiłam światu, bo dzień wcześniej nie miałam brzucha i na drugi dzień się pojawił. I ta sukienka jeszcze była tak obcisła, a trochę też miałam inaczej wyglądać. To już rok. To tak szybko zleciało. Dzisiaj Mia jest dużą dziewczyną, dużym człowiekiem. Skończyła właśnie 9 miesięcy.

Siwiec zdradziła nam, jak spędziła swój pierwszy Dzień Matki:

Właściwie nie robiłyśmy nic spektakularnego. Spędziłyśmy ten dzień jak każdy dzień, bawiłam się z Mią na macie, przed lustrem…, generalnie taka nasza ścieżka. Śpiewanie, jedzenie… tak jak każdy nasz zwyczajny dzień. W roli mamy czuję się bardzo dobrze. Spodziewałam się, że to będzie piękne, ale dopóki czegoś nie poczujesz, to nie możesz mówi, a to mnie zaskoczyło bardzo mile.

Czy Natalia chce zrobić z córki ikonę mody?

Ja zawsze marzyłam o córeczce i zawsze chciałam ją pięknie ubierać i teraz mam taką możliwość. Sprawia mi to frajdę, to jest bardziej dla mnie niż dla niej.

Cała rozmowa poniżej:

Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów w sieci dawno nie było!

Natalia Siwiec to prawdziwa tykająca seksbomba! Zakochaliśmy się od samego patrzenia!

Plejada gwiazd na Wielkiej Gali: Michał Szpak, Natalia Siwiec, Anna Mucha, Kinga Rusin, Izabela Kisio-Skorupa


Czy Mariusz Raduszewski – mąż Natalii Siwiec – jest przystojny?

×