Uroda Marceliny Zawadzkiej ucierpiała przez pracę w TVP! Niewiarygodne, co stało się z jej włosami. Wszystko nam zdradziła

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Jak Marcelina Zawadzka dba o ciało i urodę? Jaką ma dietę? Prowadząca program Farma zdradziła, że w trakcie urlopu od pracy w telewizji zauważyła imponujące zmiany w swoim wyglądzie. O wszystkim opowiedziała Jastrząb Post.

Marcelina Zawadzka zaczęła karierę od udziału w konkursach piękności. W 2011 roku wygrała koronę Miss Polonia, a rok później wzięła udział w Miss Universe. Tam została zauważona przez jurorów, którzy przyznali jej awans do finałowej 16. najpiękniejszych kobiet świata. Był to pierwszy tak ogromny sukces Polki od ponad 20 lat. Na fali popularności modelka otrzymała serię ofert współpracy.

Najpierw Marcelina wystąpiła w Tańcu z gwiazdami. Tam udowodniła, że kamera ją kocha, a ona doskonale wie, jak kokietować widzów. W efekcie podpisała kontrakt z małą stacją na poprowadzenie programu o modzie Projektanci na start. Długo nie zagrzała miejsca w obsadzie, bo już po pierwszym sezonie przejęła ją TVP.

W publicznej telewizji Zawadzka spełniała się jako gospodyni Pytania na śniadanie i wielu programów rozrywkowych. Jednym z nich było The Voice of Poland. Dobrą passę – na chwilę – przerwała „afera vatowska”, w którą miss była zamieszana. W oficjalnym oświadczeniu Marcelina zapewniła o swojej niewinności. Później spakowała walizki i wyleciała z Polski, decydując się na kilkumiesięczną przerwę od szklanego ekranu. Teraz wraca jako prowadząca nowe show Polsatu – Farma.

Jak Marcelina Zawadzka dba o wygląd? Jaką ma dietę?

Czas mija, a Marcelina wciąż powala urodą. Wielu zastanawia się, co robi, że wygląda wciąż tak samo dobrze jak na początku drogi zawodowej. Okazuje się, że w trakcie urlopu od pracy w mediach, zaraz po odejściu z TVP, jej skóra odpoczęła, a zmiany w wyglądzie – zwłaszcza na głowie – dostrzegła gołym okiem. O wszystkim opowiedziała reporterce Jastrząb Post:

Chciałabym powiedzieć, że chodzę więcej na siłownię. Chciałabym być bardziej systematyczna. I jak sobie postanowię, że idę na siłownię, to rzeczywiście na nią dotrę. Pije wodę. Dużo wody, bo jest chyba bardzo sucho. Lubię też kremy. Na noc maski, albo kremy intensywne i gęste, zatrzymujące wodę w naskórku. Też po tym czasie, kiedy nie było tyle pracy, nie było wyjść, mam zdrowsze włosy. Odrosły mi. Im mniej pielęgnacji takiej dziwnej, to tym lepiej.

Jaką dietę stosuje Marcelina Zawadzka? Gwiazda eksperymentowała z wegetarianizmem, ale nie zauważyła większych zmian na wadze. Zrezygnowała za to z produktów zawierających laktozę, czyli „cukier mlekowy”.

Miałam tak z mięsem. Ale na tym tak nie schudłam. Mam trochę problemów z laktozą, unikam kawy z mlekiem i mlecznych rzeczy. Ale też widzę, że jakiś czas się z tym trzymałam, a teraz mogę to pojeść i nie boli mnie brzuch. Więc wszystko płynie.

Odpoczynek pomógł Zawadzkiej odzyskać dawny blask. Zdjęcia Marceliny z okresu pracy w TVP w galerii. Dostrzegacie różnicę w jej wyglądzie?

Cała rozmowa poniżej.


Marcelina Zawadzka – jesienna ramówka TVP 2020

Marcelina Zawadzka – jesienna ramówka TVP 2020

Marcelina Zawadzka - wiosenna ramówka TVP 2020

Marcelina Zawadzka - wiosenna ramówka TVP 2020

Marcelina Zawadzka w czerwonym lateksie – zimowa ramówka TVP

Marcelina Zawadzka w czerwonym lateksie – zimowa ramówka TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×