Szukaj

Małgorzata Rozenek po latach zdradziła, jak jej mama zareagowała na związek z Radkiem. Do dziś pamięta jej słowa

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan stanowią jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Gwiazda zdradziła nam, jak jej mama zareagowała na związek z piłkarzem, który jeszcze niedawno uchodził za naczelnego Casanovę show-biznesu.

Małgorzata Rozenek ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Gwiazda, będąc jeszcze na studiach, poślubiła prawnika – Łukasza Bukaczewskiego. Małżeństwo to nie trwało jednak długo i szybko zakończyło się rozwodem. Kilka lat później ponownie wyszła za mąż, tym razem za aktora – Jacka Rozenka, z którym doczekała się dwóch synów: Tadeusza i Stanisława. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu, a para definitywnie rozstała się w 2013 roku.

Kilka miesięcy później w życiu Małgorzaty pojawił się Radosław Majdan. Zakochani poznali się na premierze filmu Mój biegun i od razu wpadli sobie w oko. Po trzech latach byli już po ślubie. Teraz małżonkowie stanowią jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. W czerwcu zeszłego roku doczekali się upragnionego dziecka. Na świecie pojawił się Henryk.

Małgorzata Rozenek o relacji z teściami

Zarówno dla Radosława, jak i Małgorzaty jest to już trzecie małżeństwo. Okazało się ono dla nich bardzo szczęśliwe. Dla wielu znanych par stanowią wzór do naśladowania. Małżonkowie cały czas publikują w social mediach zdjęcia i nagrania, na których możemy zobaczyć, jak okazują sobie uczucia.

Rozenek w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak wyglądały początki ich relacji oraz kontakty z przyszłymi teściami. Okazuje się, że piłkarz od razu zrobił wrażenie nie tylko na swojej przyszłej żonie, ale także na jej matce. Żona Radosława opowiedziała też, jakie relacje łączą ją z rodzicami jej męża.

W naszym przypadku to była miłość od pierwszego wejrzenia. Trochę będąc świeżo po rozwodzie, będąc mamą małych dzieci, zastanawiałam się jak to wszystko poukładać. Ja ze wszystkimi sprawami życiowymi kieruję się do mojej mamy, w ogóle do rodziców. Mama jest zawsze bardzo cennym doradcą, ma ogromną intuicję i nigdy się jeszcze nie zdarzyło, żeby ta intuicja ją zawiodła, więc jej słucham po prostu.

Jak mama Małgorzaty zareagowała, gdy po raz pierwszy poznała przyszłego zięcia?

Pamiętam jak na samym początku relacji z Radziem mama powiedziała, że: „To jest świetny facet, ja widzę to w jego oczach. Ty się nic nie przejmuj, niczego nie słuchaj. Jeżeli się kochacie, to jest to najważniejsze”.

Jakie relacje z teściami ma Radosław, a jakie Małgorzata?

Radek ma świetne relacje z teściową, i z teściem również. Tak samo jak ja mam z moimi teściami. My w ogóle jesteśmy taką rodziną, która trzyma się blisko razem i bardzo to lubimy. To daje taką energię do działania jak masz fajny background w domu.

Dowodów nie trzeba szukać daleko. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, jakie cała rodzina opublikowała kilka miesięcy temu w social mediach.

Cała rozmowa poniżej.


Małgorzata Rozenek z rodziną na spacerze

Małgorzata Rozenek z rodziną na spacerze

Małgorzata Rozenek z rodziną na spacerze

Małgorzata Rozenek z rodziną na spacerze

Małgorzata Rozenek sfotografowała rodzinę

Małgorzata Rozenek sfotografowała rodzinę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×