Szukaj

Małgorzata Socha już zaplanowała swoje 41. urodziny. Zdradziła nam, jak je spędzi. Mówi też o wymarzonym prezencie

Jak Małgorzata Socha spędzi urodziny?

Jak Małgorzata Socha spędzi urodziny?

Małgorzata Socha zdradziła nam, o jakim prezencie urodzinowym tak naprawdę marzy. Jest to ściśle związane z tym, co obecnie dzieje się na świecie. Piękne słowa.

Małgorzata Socha od lat obecna jest w show-biznesie. Gwiazda ma na swoim koncie wiele niezapomnianych ról serialowych i filmowych. Nie raz udowodniła, że podczas pracy jest dosłownie jak kameleon i idealnie wciela się w graną przez siebie postać. Wiadomo, że ma ogromny talent komediowy, co pokazała zarówno na dużym, jak i na małym ekranie. Filmy z jej udziałem przyciągają do kin prawdziwe tłumy, a serial BrzydUla, w którym gra zabawną Violę Kubasińską-Hu bije rekordy popularności – jej postać stała się wręcz kultowa.

Małgorzacie idealnie udało się połączyć pracę ze szczęściem w życiu prywatnym. Aktorka wspólnie ze swoim mężem wychowuje troje dzieci. Szczęśliwe chwile, jakie dzieli ze swoją rodziną, często możemy podglądać w prowadzonych przez nią social mediach.

Jak Małgorzata Socha spędzi 41. urodziny?

Socha jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek i chociaż czas nieubłaganie płynie, a przed nią kolejne już urodziny, to nadal może pochwalić się piękną figurą i cerą. Na Instagramie często publikuje zdjęcia, na których widzimy ją bez makijażu i można śmiało stwierdzić, że czas stanął dla niej w miejscu.

W rozmowie z Jastrząb Post aktorka zdradziła, o jakim prezencie urodzinowym tak naprawdę marzy. Wiemy także, jak spędzi ten szczególny dzień – już 23 kwietnia będzie świętować 41. urodziny.

Na pewno spędzę je w domu z rodziną – wyznała.

O jakim prezencie marzy aktorka?

Żebyśmy wszyscy byli zdrowi. I żeby się ta pandemia skończyła.

Trzymamy kciuki za spełnienie planów.


Małgorzata Socha z dziećmi

Małgorzata Socha z dziećmi

Małgorzata Socha z dziećmi

Małgorzata Socha z dziećmi

Małgorzata Socha z dziećmi w Hiszpanii

Małgorzata Socha z dziećmi w Hiszpanii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×