Małgorzata Rozenek zaskakuje męża na każdym kroku. Kawa do łóżka, spontaniczne wakacje… Radek wskazał najpiękniejsze niespodzianki

Radosław Majdan

Radosław Majdan

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek, chociaż znają się od niemal dekady, to nadal potrafią się zaskakiwać. Zwłaszcza prezenterka szykuje dla męża ciekawe niespodzianki. Nie zgadniecie, co dla niego zorganizowała.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek to jedna z najpiękniejszych par w show-biznesie. Małżonkowie poznali się na jednej z filmowych premier i od tamtej pory są nierozłączni. Chociaż na samym początku niewiele osób wróżyło im szczęśliwą przyszłość, to udowodnili, że są dla siebie stworzeni. Na każdym kroku pokazują, jak wielką miłością się darzą. Wielokrotnie udowodnili, że nie widzą poza sobą świata. Chociaż dla każdego z nich jest to trzecie małżeństwo, to zdecydowanie jest tym najszczęśliwszym.

Wisienką na torcie ich związku okazał się być pierwszy wspólny syn. Chociaż wychowywali już dwóch chłopców z poprzedniego związku Gosi, to mały Henio przypieczętował ich relację i jest wielkim spełnieniem marzeń całej rodziny.

Radosław Majdan o tym, jak zaskakuje go Małgosia

Małgosia i Radek są razem od 2013 roku, a po trzech latach znajomości wzięli ślub. Wydawać by się mogło, że wiedzą o sobie już wszystko i ciężko im się nawzajem zaskoczyć. Prezenterka nieustannie dba o to, by cały czas serwować swojemu mężowi ciekawe niespodzianki. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Radosław wyznał, czym go zaskakuje żona:

Zaskakuję mnie czasami w prozaicznych sytuacjach. Przynosząc mi kawę do łóżka czy proponując jakieś wyjście, dając coś, co wiążę się np. z wakacjami. Więc generalnie to jest tak, jak w małżeństwie. Czasami najbardziej miłe zaskoczenia są z życia codziennego. Ktoś zaskoczy swoją obecnością, bo nie spodziewałeś się, że będzie. I tyle. Na razie zaskakujemy się wzajemnie.

Co było dla Radka najpiękniejszym prezentem od żony?

To bez wątpienia mój syn. A z rzeczy materialnych, to może urodziny niespodziankę, które mi wyprawiła. Zrobiła mi takie urodziny dwa razy. Zupełnie nic nie wiedziałem. Raz było to na zasadzie, że zjechało się wielu moich przyjaciół, w klubie. Naprawdę byłem zmęczony, po jakimś evencie więc wszedłem tam tylko po Małgosię, bo ona kończyła event i nagle strzał, balony, konfetti. Byłem w szoku. I teraz na ostatnie urodziny, kiedy wracam do domu i również w naszym mieszkaniu było pełno moich znajomych, gości, którzy nawet w dniu składania mi życzeń, mówili, że gdzieś tam są za granicą, żebym się nie domyślił. Więc to były fantastyczne prezenty i zaskoczenie ze strony Małgosi.

Lubicie niespodzianki?


Komentarze

 • Gość z północy pisze:

  Ja mam gdzieś ich życie, bo mam swoje. A Wasza zawiść i jad są przerażające. Zostawcie ich w spokoju, żyjcie swoim życiem.

 • GośćJanka pisze:

  Kogo te stare pustaki z doczepami i tupecikiem czy przeszczepami obchodzą. Po 50- Ce to już do lamusa !!!

 • Gość-goscinnie pisze:

  majdanki trąca grunt pod nogami, i wpychaja foty tego watpliwego pochodzenia, powinno być innej płci,miałaby baba przerąbane

 • Gość pisze:

  Fajni są …i fajne mają życie aczkolwiek każdy ma swoje problemy i ci znani bogaci ..i zwykli normalni ..

 • Obca pisze:

  To nie zazdrość tylko non stop pokazują te swoje gęby. To już robi się nudne. Tego dzieciaka też cały czas pokazuja jakby tylko oni mieli. Gośka bierz przykład z Basi Kurdej-Szatan.

 • Obca pisze:

  Tu nie chodzi o zazdrość tylko non stop pokazują te swoje gęby !!! To już się robi nudne. Dzieciakiem też się cały czas szczycą jak gdyby tylko oni mają. Gośka bierz przykład z Basi Kurdej-Szatan.

 • Gość pisze:

  Bardzo piękna tworzą Rodzinę, wyglądają na bardzo szczęśliwych, gratuluję

 • Poinformowany pisze:

  A czy Małgosia wie ze raduś jeszcze jakiś czas temu miał stosunkowo udaną znajomość z blond milicjantka z Bielska ??

 • Mimi pisze:

  Wasze komentarze są zwyczajnie obrzydliwe, takie jak wy sami! 🤮🤮🤮 Zazdrośnicy, żal mi was i waszego nędznego życia

 • GośćBetti pisze:

  No co musi się Gośka starać o swego chłopa ma młodszego co prawda tylko o 4 lata to jeszcze nie tragedia ale on ma zamiłowania do młodszych kobiet więc się boi że ją zostawi a tu trójka dzieci i ona nie pierwszej młodości.A swoją drogą chłop wiedział jak się ustawić ma za darmo wikt i opierunek pracować nie musi ręce i nogi majá spokój a żona koło niego biega jak nakręcona żyć i nie umierać.

 • Asia pisze:

  Ludzie skąd w Was tyle zazdrości i nienawiści, piękną parą, fajnie, że się pokazują, bo miło na nich patrzeć, ludzi to boli i stąd te zazdrosne, nienawistne komentarze

 • Viki pisze:

  Te wszystkie niezależne pindy które niepotrzebują chłopa są najgorsze na świecie te gnidy. Przez nich chłopy zrobiły się zniewiesciałe.

 • Gość pisze:

  Ja bym mu zrobiła kawusie i wylała na ten pusty łeb

 • Gość pisze:

  No u mnie od lat na odwrót, palcem nie muszę kiwać, do tego kwiaty i prezenty na okrągło. Oczywiście jestem z obcokrajowcem. A ta nie dość, że utrzymuje nieroba, to jeszcze mu usluguje. Potwierdzenie na to, jak bardzo sdesperowane, mało wymagające i pozbawione poczucia wartości są polskie kobiety. A na dodatek gwiazdy! Godności….

 • Gościnnie SOCJOLOG pisze:

  Krótko mówiąc dobrze się chlop ustawił,poprzednie BYLE ,były młode, piękne ale mniej bogate ,obecna po przejsciach, stara,brzydka ale przy większej kasie,i dość majdanów łącznie z ich dwuletnim „orężem ” ,które wykorzystuje po lawinie błota, z dnia poprzedniego ,cwana fotoszopka

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×