Takich wakacji Małgorzata Kożuchowska jeszcze nie miała. Zdradziła nam swoje plany. „Uważam, że jest to super pomysł”

Małgorzata Kożuchowska o wakacjach

Małgorzata Kożuchowska o wakacjach

Jak Małgorzata Kożuchowska spędzi wakacje w 2022 roku? Gwiazda zdradziła nam swoje plany na najbliższy czas. Zdradziła, że pierwszy raz w historii dojdzie do takiej sytuacji.

Małgorzata Kożuchowska z branżą filmową związana jest od 1993 roku – rok później ukończyła szkołę aktorską w Warszawie. Ma na swoim koncie wiele znakomitych ról, za które była nagradzana najważniejszymi wyróżnieniami (zdobyła m.in. Złotą Kaczkę). Masową popularność przyniosła jej postać Hanki Mostowiak w M jak miłość. Z serialu odeszła na własną prośbę, gdy poczuła potrzebę nowych wzywań.

Gwiazdę można podziwiać nie tylko na szklanym ekranie, ale także w teatrze. Bilety na spektakle z jej udziałem wyprzedają się w szalonym tempie, przez co o współpracę z nią zabiega wielu reżyserów. Mimo natłoku zajęć aktorka nie zapomina o bliskich, którym poświęca każdą wolną chwilę. Co jakiś czas dzieli się wspólnymi zdjęciami.

W sezonie wakacyjnym Instagram Kożuchowskiej co roku wypełniony jest relacjami wideo i zdjęciami z bajkowych miejsc. Gwiazda chętnie pokazuje, w jakich warunkach odpoczywa. Dotychczas publikowała zdjęcia w bikini, a nawet udostępniała posty, na których w centrum uwagi był jej synek – Jaś. Jak ulubienica widzów w tym roku planuje spędzić urlop?

Małgorzata Kożuchowska o planach na wakacje 2022

Kożuchowska nie ukrywa, że po raz pierwszy w swojej karierze musiała mocno zweryfikować swoje plany na wakacje. O szczegółach opowiedziała reporterce Jastrząb Post:

Jestem w trakcie organizowania kalendarza wakacyjnego. Po raz pierwszy w historii uprawiania swojego zawodu, będę grała spektakle w wakacje. Nigdy nie grałam, bo zawsze byłam w teatrze repertuarowym, czyli takim teatrze, który ma swój stały zespół i wtedy w wakacje zawsze jest przerwa, czyli tak jak w szkole. Mamy dwa miesiące urlopu.

Jednak te wakacje będą wyjątkowe:

Ale ponieważ jestem po premierze „Męża i Żony” w Teatrze Polonia, który gra przez całe wakacje. Uważam, że jest to super pomysł, bo np. moja siostra, która mieszka w Paryżu i przyjeżdża zazwyczaj w wakacje, zawsze chce coś zobaczyć, a ja nic wtedy nie gram, bo też mam wakacje. Więc po raz pierwszy będę mogła ją spokojnie zaprosić na mój spektakl.

Małgosia zdradziła, kiedy można będzie zobaczyć ją na deskach Teatru Polonia we wspomnianej sztuce:

Gramy „Męża i Żonę” w lipcu i w sierpniu, więc wszystkich, którzy wybierają się na wakacje do Warszawy serdecznie zapraszam. Super, że taka oferta dla turystów wakacyjnych jest w Teatrze Polonia.

Dla fanów, którzy są spoza stolicy, a planują w niej spędzić urlop, to doskonała okazja do spotkania ze swoją idolką.


Małgorzata Kożuchowska w bikini na wakacjach

Małgorzata Kożuchowska w bikini na wakacjach

Małgorzata Kożuchowska w bikini na wakacjach

Małgorzata Kożuchowska w bikini na wakacjach

Małgorzata Kożuchowska z synem Janem Wróblewskim na wakacjach

Małgorzata Kożuchowska z synem Janem Wróblewskim na wakacjach

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live lepiej wygląda na okładce ale w krótkich niektórym bez róźnicy od tyłu czy chłopak czy dziewczyna malowanie czesanie i pierd..lenie głup..t godzinami na insta domina iga i kilianek w porsche w dubaju a kto powiedział źe to przypadek i to tyle

  • Gość pisze:

    Taki live lepiej wygląda na okładka ale w krótkich niektórym bez róźnicy od tyłu czy chłopak czy dziewczyna malowanie czesanie i pierd..lenie głup..t godzinami na insta domina iga i kilianek w porsche w dubaju a kto powiedział źe to przypadek i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×