Plotki plotkami, ale tylko nam Kasia Cichopek zdradziła, jak spędzi święta. Dla swoich dzieci szykuje coś specjalnego. Pięknie to wymyśliła!

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek zdradziła nam  jak zamierza spędzić święta. Dla swoich dzieci przygotowała coś specjalnego. Dzięki temu poczują prawdziwą magię świąt. Co z prezentami?

Kasia Cichopek w tym roku przeszła bardzo dużo w życiu prywatnym. Prezenterka ogłosiła rozstanie z mężem, Marcinem Hakielem, a pod koniec sierpnia para sfinalizowała rozwód. Minęły zaledwie dwa miesiące, a prezenterka i gwiazda TVP ogłosiła zwój związek z Maciejem Kurzajewskim. Para pochwaliła się pierwszymi wspólnymi zdjęciami z wyjazdu do Izraela, gdzie razem uczcili jej 40. urodziny.

Po rozstaniu z mężem Kasia zgodnie podzieliła się z tancerzem zgromadzonym przez lata majątkiem, ale także opieką nad dziećmi. Dużo wcześniej dogadali się co do tego, jak pomiędzy ich czas pomiędzy siebie. Zdecydowali się na opiekę naprzemienną. Tym samym tegoroczne Boże Narodzenie 13-letni Adam i 9-letnia Helenka spędzą świętą ze swoim tatą. Jakie plany ma Kasia?

Kasia Cichopek zdradza plany na Boże Narodzenie

Kasia ma od kilku miesięcy bardzo napięty zawodowy grafik. Gwiazda regularnie pracuje na planie M jak Miłość i w Pytaniu na śniadanie, ale pojawia się też w wielu innych programach, a także prowadzi własną firmę. W czasie świąt planuje jednak błogi odpoczynek, a o tym, jak spędzi ten wyjątkowy czas opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Uwielbiam świąteczną atmosferę, uwielbiam kolorowe światełka, muzykę, która nas otacza, zapach pierników i przede wszystkim uwielbiam towarzystwo bliskich.

Gwiazda w tym roku będzie świętowała nieco wcześniej, tak aby zapewnić swoim pociechom niezapomnianą atmosferę. Przyznaje, że będą to dla niej wyjątkowe święta:

Dla mnie będą to wyjątkowe święta, które zorganizuję nieco wcześniej. Będzie cała moja rodzina, będzie rodzina mojego brata, chciałabym sprawić, aby były to wesołe święta, pełne miłości, czułości i bliskości.

Co z prezentami? Jak się okazuje Kasia już ma pomysł na podarunki dla najbliższych, ale kompletnie nie myśli o tym, co sama chciałaby dostać:

Na razie myślę o prezentach dla innych, oczywiście w porozumieniu ze Świętym Mikołajem więc jeszcze nic dla siebie nie wymyśliłam.

Macie już plany na święta?


Kasia Cichopek pokazała świąteczne dekoracje

Kasia Cichopek pokazała świąteczne dekoracje

Katarzyna Cichopek córką na jesiennych zdjęciach

Katarzyna Cichopek córką na jesiennych zdjęciach

Katarzyna Cichopek z synem

Katarzyna Cichopek z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×