Kasia Cichopek i Marcin Hakiel o swoim związku: „Nie jest aż tak lukrowo”. Jak dbają o swoją relację? [WIDEO]

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Jaki jest przepis Kasi Cichopek i Marcina Hakiela na udany związek? Para zdradziła nam swój sekret. Poznajcie też receptę Doroty Choteckiej i Radosława Pazury.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel pobrali się w 2008 roku, po trzech latach znajomości. Ślub pary określany jest przez media mianem bajkowego, podobnie jak ich związek. Małżonkowie uchodzą za jednen z najpiękniejszych duetów w polskim show-biznesie. Nic dziwnego, że para zasiadła w jury powracającego po 23 latach programu Czar par.

Nasza reporterka zapytała Kasię i Marcina o przepis na udany związek. Co robią, że po 11 latach od ślubu wciąż ich miłość kwitnie?

Nie jest aż tak lukrowo. Ale generalnie nie ma czegoś takiego, jak recepta na udany związek, ludzie muszą się po prostu dopasować, zgrać, przeżyć coś ze sobą. Nas połączyła pasja: najpierw się zaprzyjaźniliśmy, potem wkroczyło uczucie. Ważne jest to, że nawet jak mamy jakieś większe sety w pracy, to z chęcią wracamy do domu, po to, żeby sobie siąść, pogadać. Tutaj to jest istotne. Sama miłość i rodzina to czasem może być za mało. My ze sobą rozmawiamy i staramy się partnersko podchodzić do każdej kwestii. Nie wyolbrzymiamy pewnych kwestii, chociaż czasem jak jesteśmy zmęczeni to jakieś drobiazgi nam przeszkadzają jak to w życiu. Ważne, żeby chcieć być razem.

Zobacz: Półnaga Kasia Cichopek zapowiada swój nowy sekretny projekt! Jej szałowa sukienka sugeruje prawdziwą eksplozję zmysłów!

Kolejną parą jurorów, których zobaczymy w show, jest Dorota Chotecka i Radosław Pazura. Oni również mogą poszczycić się sporym stażem małżeńskim. Jak radzą sobie z gorszymi momentami w swoim związku?

Kłócimy się. Godzimy się. Tak jak każde normalne małżeństwo i para. Chyba najważniejsze jest to, żeby umieć wychodzić z tego i wybaczać sobie. Jak się znajdujemy w danej sytuacji i jak to przepracować wspólnie. Nie da się w pojedynkę tego zrobić. Nie może zrobić jedna osoba pracy, a druga się do tego nie przyznać i umywać ręce. Trzeba stanąć w prawdzie i wziąć byka za rogi. Umiejętność przejścia przez to, świadczy tak naprawdę o tym, jaka jest siła danego związku i pary.

A Wy jakie macie sposoby na udany związek?


Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek

Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek

Katarzyna Cichopek makijaż

Katarzyna Cichopek makijaż

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×