Szukaj

Żaden zboczeniec nie podskoczy już Julii Wróblewskiej! Gwiazda zdradziła swój sposób na samoobronę [WIDEO]

Julia Wróblewska została zaatakowana przez zboczeńca w Kutnie. Gwiazda ostrzega inne dziewczyny przez grasującym dewiantem i zapowiada pójście na kurs samoobrony. O swoich planach opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.
Julia Wróblewska zboczeniec

Julia Wróblewska zboczeniec

Julia Wróblewska kilka dni temu przeżyła koszmar na jawie. Gwiazda została zaatakowana przez dewianta na dworcu PKP. Obcy mężczyzna zaoferował jej pomoc w przeniesieniu walizki, w zamian za seks oralny. Urażona aktorka błyskawicznie udała się na pobliski komisariat policji, gdzie opowiedziała o szokującym zajściu.

Zobacz: Julia Wróblewska zaatakowana przez zboczeńca na dworcu PKP! Wszystko nagrała! Sprawą zajęła się policja

Wróblewska uwieczniła mężczyznę na zdjęciu, które opublikowała na Instagramie. W ten sposób chciała ostrzec inne dziewczyny z Kutna przed grasującym w ich mieście zboczeńcem.

Po feralnych wydarzeniach z 27 sierpnia, Julia postanowiła zaopatrzyć się w gaz pieprzowy. Wkrótce rozpocznie również kurs samoobrony. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Przede wszystkim nosić ze sobą gaz pieprzowy. Ja przez jakiś czas nosiłam ze sobą gaz pieprzowy. Zużyłam go i nie kupiłam nowego, co było moim ogromnym błędem, bo gdybym go miała, to czułabym się dużo bardziej bezpiecznie i mogłabym jakoś się obronić. Po drugie, chyba po tej sytuacji mam ochotę zapisać się na jakiś kurs samoobrony i wydaje mi się, że to powinna zrobić każda dziewczyna. Widziałam rzeczy, które pozwalają nam obalić dużo większych od siebie ludzi i wyrwać się z różnych chwytów w sposób, który jest techniką, a nie siłą fizyczną. Zamierzam się zapisać na coś takiego i przede wszystkim kupić gaz pieprzowy i nosić go zawsze przy sobie.

Niestety Julia często musi mierzyć się z nieprzyjemnymi incydentami:

Zdarzały mi się różne sytuacje. Jestem tym, kim jestem. Chodzę często na imprezy i nigdy nie wiadomo, co się stanie w Warszawie, kto do Ciebie podejdzie i o co zapyta. Miałam różne dziwne sytuacje, ale zazwyczaj wokół mnie byli ludzie i działo się to w centrum, gdzie po prostu było tłoczno i wiedziałam, że nic mi się nie stanie. A tutaj byłam sama i nie miałam co zrobić, dopóki nie zauważyłam tych robotników, którzy siedzieli na końcu peronu.

Oby jej historia była przestrogą dla innych atrakcyjnych młodych dziewczyn.

Zobacz: Kim Kardashian ofiarą brutalnej napaści! Została okradziona!


julia wroblewskaJulia Wróblewska fot. Instagram
Julia Wróblewska fot. Instagram

Julia Wróblewska fot. Instagram

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×