Jak Joanna Przetakiewicz uczci pamięć Jana Kulczyka? Tak pięknego hołdu się nie spodziewaliśmy. Co na to jej mąż Rinke? [WIDEO]

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz przez wiele lata była związana z Janem Kulczykiem. Jak w dniu Wszystkich Świętych uczci pamięć byłego partnera? Piękne słowa projektantki.

Joanna Przetakiewicz to bizneswoman, która zrobiła karierę dzięki swojej marce odzieżowej. Dom mody La Mania jest znany klientkom nie tylko w Polsce, ale też w różnych zakątkach świata. To sprawiło, że szybko stała się również częścią show-biznesu. Od ponad dwóch lat mężem Joanny jest producent Rinke Rooyens. Wcześniej przez dekadę spotykała się z Janem Kulczykiem. To właśnie najbogatszy z Polaków wprowadził ją na salony.

Joanna w jednym z ostatnich wywiadów nie ukrywała, że to właśnie ona była powodem, dla którego rozpadło się małżeństwo milionera z Grażyną Kulczyk. Przetakiewicz rozstała się z Janem na dwa lata przed jego śmiercią. Zmarł on w 2015 roku w Wiedniu. Czy w dniu Wszystkich Świętych bizneswoman wybiera się na grób byłego partnera?

Jak Joanna Przetakiewicz uczci pamięć Jana Kulczyka?

Joanna w dniu, kiedy wspominamy bliskich nam zmarłych, nie zapomina również o Janie Kulczyku. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post była partnerka milionera zdradziła, że zawsze się za niego modli. Pamięta również o jego urodzinach, a co więcej również jej mąż wpiera ją w tym czasie i razem z nią uczestniczy w mszach, które Przetakiewicz zamawia dla byłego partnera:

Jutro jedziemy całą grupą przyjaciół na Powązki, dlatego, że tam leży moja rodzina, tam leży rodzina moich przyjaciół i my zawsze z Rinke chodzimy do kościoła, kiedy są urodziny Janka, albo kiedy jesteśmy w St. Moritz, chodzimy do kościoła tam, gdzie my zawsze z Jankiem chodziliśmy, bo my zawsze z Jankiem co niedziela chodziliśmy do kościoła. Dla niego było to bardzo ważne i dla mnie również to jest ważne. My zawsze chodzimy, zamawiamy msze, zapalamy świece, modlimy się za niego. I Rinke tak samo. Ja jestem mu za to bardzo wdzięczna, jak on potrafi szanować przeszłość i nie ma z tego powodu żadnych kompleksów. To mi się w nim bardzo podoba. To jest bardzo męska cecha i cecha przede wszystkim dobrego człowieka.

Jak wyglądają jej relacje z byłą żoną Jana Kulczyka?

On jest wspaniałą kobietą. Bardzo mądrą i wyjątkową. Tak samo jak jego córka. Tak samo jak Sebastian, który jest przeuroczym, kochanym, mądrym człowiekiem. To jest bardzo wyjątkowa rodzina, która niewątpliwie dużo przeżyła i dużo osiąga. To mi tak bardzo imponuje i za to będę ich podziwiać. Nie mamy z panią Grażyną relacji, ale my się bardzo często gdzieś spotykamy, czy widujemy. Zawsze się wtedy serdecznie witamy, ona jest super kulturalna, zawsze bardzo miła. Dominika tak samo. W jednym z wywiadów zostałam zapytana czy czas leczy rany? Czas nie leczy ran, to my leczymy rany. To my wybaczymy innym i my decydujemy, czy żyjemy w energii braku, żalu i pretensji czy żyjemy w energii rozwoju i miłości. I to jest piękne, że mądrzy ludzie potrafią sobie wybaczyć i potrafią zrozumieć.

Jesteście fanami Joanny?


Joanna Przetakiewicz na pogrzebie Jana Kulczyka? To pytanie zadaje sobie cały show-biznes

Joanna Przetakiewicz na pogrzebie Jana Kulczyka? To pytanie zadaje sobie cały show-biznes

Związek Joanny Przetakiewicz i Jana Kulczyka trwał ok. 8 lat

Związek Joanny Przetakiewicz i Jana Kulczyka trwał ok. 8 lat

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk inwestowali w rozwój marki La Mania

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk inwestowali w rozwój marki La Mania

Komentarze

 • Krzys pisze:

  Ona tak gada cały czas o Kulczyku bo boi się ze ten jej cały zwiazek to była ustawka dla Kulczyka

 • Maja pisze:

  Ona już totalnie odleciała . Chyba czas na terapeutę może nawet jakaś poważniejsza terapie w zakładzie zamkniętym

 • Gośćcool pisze:

  To teraz modne jawnie grzeszyć Jawnogrzesznica być i modlić się w kościele. Modli się pod figura a diabła ma za skóra jak kiedyś mawiano. Pseudokatolicy zniszczyli Kościół i mamy efekty

 • Gość pisze:

  Jesuuuuu, zamilcz. W Warszawie i san Moritz też 🤣 kolejny mit upada. Smaszcz leży i kwiczy a ta pani sądowi się obok niej

 • Anna pisze:

  Ta Przetakiewicz mocno ześwirowała…😂. Ma męża, a KULCZYK, wciąż na pierwszym miejscu i na piedestale!

 • Gość Toja pisze:

  Bardzo mądra kobieta i szczera, nie to co a przykład Rozenek. Nie ona czepia się Kulczyka tylko media ja nagabują. A ci co mają zamiar ja skrytykować niech sobie darują, to nie oni muszą jej wybaczyć. Ci, których to dotyczy już to zrobili. Wieczne wyciąganie takich spraw dowodzi tylko zawiści i zazdrości.

  • Gość pisze:

   Jakie media. Sama się w mediach na okrągło o nim rozpisuje, do tego tworząc alternatywna rzeczywistosc. Niech się cieszy obecnym mężem, póki jeszcze z nią jest ..

 • Gość pisze:

  Jezuuuu, nie odczepi sie od faceta. Rozumiem że jest Kulczykowi wdzięczna za miliony, które jej podarował na odchodne, to niech się nimi cieszy i przestanie gadać, bo nie dość, że była z nim połowę krócej niż ona twierdzi, to jeszcze miał od kilku lat inna kobietę. Może więc by się już odczepiła od gościa, bo mdłości można dostać. Ani zona, ani dzieci, ani przyjaciele nie gadają tyle o Kulczyku, co ona. I jakby tego było mało, ostatnio zaczęła lać lukier na jego żonę i dzieci.
  Straszna kobieta. Trzymać z daleka.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×